BALIJSKA CEREMONIA PIĘKNA

„Balijska Ceremonia Piękna” to niezwykłe połączenie naszych dwóch bestsellerowych masaży – tradycyjnego masażu balijskiego oraz certyfikowanego liftingu twarzy KOBIDO.

Balijska Ceremonia Piękna

Zmęczenie oraz stres negatywnie wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na wygląd naszej skóry oraz całego ciała. Odkryj „Balijską Ceremonię Piękna” – masaż balijski ciała zapewni Ci regenerację, zaś certyfikowany lifting twarzy KOBIDO sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądała młodziej i bardziej atrakcyjnie.

„Balijska Ceremonia Piękna” to unikatowy rytuał przygotowany z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zadbać kompleksowo o swoje ciało i twarz. Rytuał ten dostępny jest w dwóch wariantach czasowych: 120 minutowym lub 150 minutowym (w tym wariancie rytuał wzbogacony jest o tzw. taping twarzy).

Rytuał zaczyna się w każdym wariancie od 60-minutowego tradycyjnego masażu balijskiego. Jest to relaksacyjny masaż całego ciała, który pozwoli Ci na relaks oraz pełne odprężenie. Tradycyjny masaż balijski zaczyna się masażem dolnych partii ciała, a kończy na masażu głowy i twarzy. Masaż ten wykonywany jest na bezwonnym olejku kokosowym. 

W dalszej kolejności wykonywany jest 60-minutowy certyfikowany lifting twarzy KOBIDO, czyli masaż twarzy, który ma na zrelaksować, pobudzić, a następnie wymodelować mięśnie twarzy. Masaż ten składa się ze złożonych i intensywnych technik masażu twarzy, w połączeniu z akupresurą oraz masażem kulami solnymi. Celem drenażu twarzy jest ujędrnienie twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek. W efekcie drenażu twarzy,  zanikają obrzęki, również zastoinowe i zapalne. 

Istnieje również możliwość wyboru dłuższej wersji "Balijskiej Ceremonii Piękna" wzbogaconej o 30-minutowy face taping twarzy, wykonywany przy użyciu profesjonalnych taśm do tapingu twarzy.
30-minutowy face taping polega na oklejaniu twarzy taśmami, które ma na celu: zmniejszenie opuchlizny twarzy; podniesienia owalu twarzy; spłycenia zmarszczek mimicznych.

Sprawdź cenę "Balijskiej Ceremonii Piękna" w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

2h - 420 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 500 PLN

2h - 470 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 600 PLN

2h - 410 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 490 PLN

2h - 410 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 490 PLN

2h - 410 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 490 PLN

2h - 410 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 490 PLN

2h - 410 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 490 PLN

2h - 420 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 500 PLN

2h - 470 PLN

2,5h (wersja z tapingiem twarzy) - 600 PLN

Balijska Ceremonia Piękna

Odkryj odmładzający rytuał ciała „Balijska Ceremonia Piękna” – to kompleksowy zestaw zabiegów, który pozwoli Ci na odprężenie, ale i na poprawę stanu Twojej skóry twarzy i ciała.

„Balijska Ceremonia Piękna” to wyjątkowy 120-minutowy rytuał ciała i twarzy składający się z dwóch etapów:

  • tradycyjny masaż balijski całego ciała, przy użyciu bezwonnego olejku kokosowego,
  • podstawowy masaż twarzy KOBIDO – czyli manualny lifting twarzy z akupresurą, przy użyciu kamieni solnych,
Istnieje możliwość wzbogacenia „Balijskiej Ceremonii Piękna” o dodatkowe 30-minut – wówczas zostanie wykonany trzeci etap rytuału:
 
  • tzw. KOBIDO TAPES, czyli liftingujące twarz plastry physio-tapes.
 

Rytuał „Balijska Ceremonia Piękna” będzie idealnym zabiegiem dla wszystkich osób poszukujących głębokiego relaksu wraz z terapią anti-age. Tradycyjny masaż balijski zapewni odprężenie, rozluźnienie mięśni ciała oraz całkowite wyciszenie – następnie wykonamy certyfikowany lifting twarzy KOBIDO. Celem tego masażu jest usunięcie i zminimalizowanie wszelkich napięć twarzy oraz zmarszczek.

KOBIDO skupia się przede wszystkim na głębokich warstwach skóry twarzy i mięśni twarzy. Jego zadaniem jest aktywacja nerwów, zwiększenie przepływu Qi – czyli energii – na twarzy. Rezultatem certyfikowanego liftingu twarzy KOBIDO jest naturalny lifting twarzy, bez igieł i dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Tradycyjny masaż balijski zapewni całkowite odprężenie mięśni oraz relaks ciała. Następnie wykonany zostanie certyfikowany lifting twarzy.

W dłuższym wariancie „Balijskiej Ceremonii Piękna” na koniec zabiegu  ma miejsce naklejenie liftingujących plastrów physio-tapes na skórę twarzy – ma to na celu stymulację układu limfatycznego oraz utrzymanie efektu Twojego zabiegu.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

To nie koniec naszych propozycji na relaks.

CERTYFIKOWANY LIFTING TWARZY - KOBIDO

Japoński liftingujący masaż twarzy KOBIDO to hit ostatnich miesięcy. Intensywny masaż twarzy, dekoltu i okolic. KOBIDO to manualny lifting twarzy, który nie tylko liftinguje skórę twarzy, ale i intensywnie odpręża.

DZIEŃ W SPA DLA NIEJ

Kompleksowy rytuał - zabiegi SPA, które sprawdzą się idealnie jako prezent dla każdej kobiety.

kobido masaż warszawa kobido w Krakowie kobido w Radomiu kobido łódź

KOBIDO UP - KOBIDO + TAPING TWARZY

KOBIDO UP to certyfikowany lifting twarzy KOBIDO połączony z drenażem twarzy oraz tapingiem twarzy. Zabieg KOBIDO UP trwa łącznie 90 minut i ma na celu ujędrnienie oraz poprawę stanu skóry twarzy.

Masaż KOBIDO ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż KOBIDO KRAKÓW , KOBIDO TAPES, masaż KOBIDO MOKOTÓW, masaż KOBIDO w Łodzi, kobido Radom, kobido Piaseczno

Tao Tao Spa