Jakie są masaże?

Jakie są masaże?

Jakie są masaże? Aspektów związanych ze swoim samopoczuciem i zdrowiem na pewno nie można bagatelizować… Ostatnio masz gorszy humor? To często przekłada się na mniej efektywne funkcjonowanie organizmu. Może zatem warto pomyśleć o bogatej ofercie masażów, które są na co dzień wykonywane w Tao Tao SPA? Dzięki nim odzyskasz dobre samopoczucie i będziesz podchodzić do rozmaitych spraw (w życiu prywatnym oraz zawodowym) ze znacznie większym dystansem. O czym pamiętać przed każdą wizytą? Na co konkretnie można się zdecydować?

Jak należy przygotować się masażu?

Tao Tao SPA to podmiot oferujący swoje usługi w kilku rozmaitych miejscach na terenie Warszawy. Dodatkowo możesz skorzystać z zabiegów w innych miastach. Są to Konstancin-Jeziorna, Radom oraz Grodzisk Mazowiecki. W jaki sposób przygotować się do masażu? To oczywiście ważna sprawa, która nie powinna być bagatelizowana. Warto m.in. przybyć na miejsce minimum pięć minut przed planowanym zabiegiem. Po to, by wypełnić Kartę Klienta (pozwoli to w porę wykryć ewentualne przeciwwskazania) oraz właściwie przygotować się do całej „ceremonii”. Jeśli zdecydowałaś się na masaż twarzy, to warto wykonać (jeszcze przed zabiegiem) demakijaż. Pamiętaj o tym, że w Tao Tao SPA można skorzystać z prysznicu, aczkolwiek należy o tym odpowiednio wcześnie uprzedzić recepcjonistki. Nie chcesz, by konkretny fragment był masowany? Uprzedź o tym osoby pracujące w Tao Tao SPA. Warto także odpowiednio spiąć włosy, by w czasie realizowania zabiegu nie zostały one przypadkowo naoliwione itp. Dodatkowo nie można mieć na sobie żadnej biżuterii. Nie krępuj się, jeśli np. w czasie masażu poczujesz, że siła nacisku jest zbyt duża… W takim przypadku należy poinformować o tym osobę, która go przeprowadza. Po to, by fachowiec mógł dopasować siłę ucisku do preferencji Klienta.

Masaż balijski albo tajski

Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na takie zabiegi wraz z bliską Ci osobą. Zabierz zatem np. swoją drugą połówkę, mamę, tatę, czy serdeczną przyjaciółkę itd. W Tao Tao SPA są realizowane m.in. masaże tajskie lub balijskie. Sale są wyposażone w dwa czyste oraz komfortowe łóżka. Takie masaże potrafią poradzić sobie z rozmaitymi dolegliwościami bólowymi. Dodatkowo możesz liczyć na to, że po zakończeniu sesji będziesz czuć się zdecydowanie bardziej wypoczęta, pełna energii itp. W trakcie masażów tajskich fachowcy z Tao Tao SPA stosują rozmaite techniki rozciągania, czy ugniatania. Nierzadko ulgę przynosi refleksoterapia oraz zastosowanie akupresury. Warto zaznaczyć, że takie zabiegi są zbawienne m.in. pod kątem kłopotów z kręgosłupem. Świetnie działają na rozmaite partie mięśni, które np. w wyniku nieodpowiedniej pozycji (w czasie pracy przy komputerze) są nadmiernie spięte. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ta z pozoru błaha kwestia może być dokuczliwa i wpływać negatywnie na rozmaite obszary całego naszego ciała! Dlatego warto zdecydować się (przynajmniej od czasu do czasu) na takie zabiegi. Co ważne, w Tao Tao SPA możesz wybrać np. masaże z wykorzystaniem ciepłych olejków. Działają one rozgrzewająco i także wpływają na rozluźnienie wszystkich spiętych mięśni.

Jeszcze częściej Klienci Tao Tao SPA decydują się na masaże balijskie. Dlaczego tak się dzieje? Fachowcy w czasie realizowania masażu balijskiego bazują nie tylko na swojej dużej wiedzy i wyczuciu. Poza tym są stosowane odpowiednie olejki (kokosowe lub migdałowe). W czasie zabiegu są rozmasowywane wszystkie partie ciała, aby np. mięśnie zostały właściwie rozluźnione.

Masaż przy użyciu gorących kamieni

Takie zabiegi są nie tylko przyjemne, ale także przynoszą ukojenie w przypadku odczuwania rozmaitych dolegliwości bólowych itp. Stosuje się tutaj odpowiednie kamienie, które są wykonywane z bazaltu. Ten komponent nie jest przypadkowy. Tego typu kamienie nie tylko właściwie „gromadzą” ciepło, ale je także oddają w czasie wykonywania masażu. Eksperci stosują odpowiednie techniki relaksacyjne, lecz nie tylko. Używa się tutaj także takich metod, jak ciepłolecznictwo oraz akupresura. Tak naprawdę Klient może liczyć na multum korzyści po zakończonej sesji. Jest nie tylko znacznie bardziej odprężony. Poza tym napięcia mięśniowe są rozładowywane, a np. bóle kręgosłupa o wiele mniej dokuczliwe niż wcześniej (czasami są nawet całkowicie eliminowane – wszystko zależy od skali problemu oraz stanu początkowego danego Klienta).

Refleksologia stóp – na czym polega?

Tajski masaż stóp wykonywany w Tao Tao SPA cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dlaczego? Polega on na masowaniu stóp oraz dolnej partii ciała. Co można dzięki temu uzyskać? Lista korzyści jest długa. M.in. taki zabieg wspomaga odtruwanie ciała poprzez pozbywanie się szkodliwych toksyn z organizmu. Dodatkowo można liczyć na poprawę snu, co oczywiście przekłada się na mniejsze zmęczenie w czasie realizowania rozmaitych zadań (w życiu prywatnym oraz zawodowym). Jest to masaż polecany osobom, które np. teraz odczuwają duże napięcia w okolicach nóg, ale nie tylko. Warto dodać, że takie zabiegi korzystnie oddziałują tak naprawdę na pracę całego organizmu.

Tao Tao Spa