kobido Kraków kobido cracow kobido warszawa kobido in Łódź

KOBIDO – masaż KOBIDO i jego właściwości. Odkryj niesamowity lifting twarzy KOBIDO

Liftingujący masaż twarzy KOBIDO, niezwykle popularny masaż twarzy, określany jest manualnym liftingiem twarzy. Masaż KOBIDO, za pomocą starożytnych japońskich technik, pozytywnie wpływa na stan oraz jakość skóry twarzy. Masaż ten oddziaływuje w głęboki i intensywny sposób na głębokie struktury twarzy. Skóra twarzy po KOBIDO jest nie tylko odżywiona, ale i widocznie zregenerowana – ma działania silnie liftingujące.

Masaż KOBIDO – na czym polega?

Masaż KOBIDO to bardzo popularny liftingujący masaż twarzy. Ten wyjątkowy masaż twarzy wywodzący się oryginalnie z Japonii stał się w szczególności bardzo popularny u kobiet szukających niechirurgicznego liftingu twarzy. Masaż ten dzięki swym manualnym technikom liftingu twarzy przynosi oczekiwane efekty liftingu twarzy oraz poprawy kondycji skóry. Podobnie jak zwykły masaż twarzy obejmuje on twarz, dekolt oraz szyję, natomiast jest zdecydowanie silniejszy i bardziej głęboki aniżeli zwykły masaż twarzy.

KOBIDO, liftingujący masaż twarzy, to doskonała naturalna alternatywa dla wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Kobiety chętnie wybierają KOBIDO, aby bez zabiegów ingerencyjnych, takich jak kwas hialuronowy czy też botox, poprawić kondycję i stan skóry swojej twarzy.

Jak wygląda masaż KOBIDO?

KOBIDO składa się z całej sekwencji ruchów manualnych mających na celu pobudzenie skóry, wprawienie jej w stan odprężenia, a finalnie jej lifting. KOBIDO składa się zarówno z ruchów powolnych, które mają na celu przede wszystkim odprężenie osoby masowanej, jak i ruchów szybkich, głębokich i dynamicznych – to właśnie te techniki mają spowodować lifting twarzy. Zaskakujące może być to, że pomimo tego, iż jest to mocny, głęboki masaż twarzy, można podczas niego się… odprężyć.

Po sesji masażu KOBIDO powinniśmy poczuć się zrelaksowani. Nasz organizm powinien – dzięki ruchom terapeutki – uwolnić ze skóry toksyny, a jednocześnie pobudzić pracę nerwów, skóry i mięśni. W rezultacie oczekiwanym efektem masażu KOBIDO powinien być naturalny lifting twarzy.

KOBIDO jest złożony i intensywny masaż twarzy. Podczas zabiegu (masażu) KOBIDO stosowane są bardzo zaawansowane metody manualnego masażu twarzy. Prawidłowo wykonany masaż twarzy KOBIDO obejmuje wiele złożonych technik manualnych masażu twarzy. Celem takiego masażu jest wszakże dotarcie przez terapeutkę w głąb skóry i głębokie oddziaływanie na mięśnie twarzy.

KOBIDO i techniki KOBIDO. Można śmiało powiedzieć, że KOBIDO to kombinacja wielu tradycyjnych metod i technik ruchów ręki. KOBIDO nie powinno być bolesne, chociaż szybkie i zdecydowanie ruchy rąk terapeutki mogą wywoływać odczucia na granicy bólu. Jest to niezbędne i konieczne do określenia stanu skóry oraz pracy na punktach akupresurowych.

kobido Kraków kobido cracow kobido warszawa kobido in Łódź

Korzyści z masażu KOBIDO – jakie są korzyści KOBIDO?

Liftingujący Masaż Kobido znany jest ze swoich dobroczynnych właściwości dla skóry. Ten niechirurgiczny lifting twarzy – jak jest określany masaż KOBIDO – pozytywnie wpłynie na stan i kondycję skóry twarzy. Ważna w przypadku KOBIDO jest regularność – masaże KOBIDO wykonywane regularnie i cyklicznie powinny doprowadzić do naturalnego efektu odmłodzenia.

Korzyści płynące z KOBIDO:

  1. zniwelowanie napięcia mięśniowego oraz zmarszczek mimicznych;
  2. przywrócenie młodszego wyglądu twarzy;
  3. zdecydowane pobudzenie metabolizmu komórkowego;
  4. zmniejszenie oznak starzenia się skóry;
  5. ogólna poprawa stanu i kondycji skóry twarzy.

Kobido – przeciwskazania

Masaż Kobido – przeciwskazania. Nie w każdym przypadku można wykonać KOBIDO. Istnieje cały szereg przeciwskazań do masażu KOBIDO. W szczególności, z masażu KOBIDO powinno się zrezygnować:

  1. osoby z temperaturą i gorączką, o obniżonej odporności;
  2. osoby ze stanami zapalnymi skóry, ranami lub otarciami;
  3. osoby z nieleczonym nadciśnieniem tętniczym.

Ważne jest również, aby nie łączyć KOBIDO z zabiegami chirurgicznymi twarzy. Osoby, które korzystały z innych zabiegów kosmetycznych, powinny pamiętać o zachowaniu pewnego odstępu, zanim wykonają liftingujący masaż Kobido. W szczególności dotyczy to botoxu oraz nici chirurgicznych.

Salony SPA – masaż KOBIDO – zarezerwuj termin

Zarezerwuj termin w jednym z naszych balijskich SPA, aby przekonać się o drogocennych właściwościach masażu KOBIDO:

Warszawa Mokotów, ul. Narbutta 83, Warszawa – 723 443 718,

Warszawa Ursynów, ul. Stryjeńskich 6/1c, Warszawa – 603 892 782,

Kraków, ul. Wielopole 8, Kraków – 667 044 564,

Łódź, ul. Łąkowa 3/5c, Łódź – 661 603 950,

Radom, ul. Mickiewicza 10, Radom – 605 256 253,

Piaseczno, ul. Jana Pawła II 45, Piaseczno – 785 710 769,

Płock, ul. 11 Listopada 1, Płock – 798 904 224,

Konstancin – Jeziorna, ul. Prusa 30, Konstancin – Jeziorna – 603 870 037,

Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 Maja 74, Grodzisk Mazowiecki – 783 623 908,

Józefów, ul. Telimeny 1, Józefów – 725 011 867.

Nasze

salony

Zapraszamy Państwa do jednej z dziewięciu lokalizacji naszych balijskich SPA.

Tao Tao Spa