O nas

Balijskie SPA Tao Tao Spa to miejsce, w którym królują certyfikowane mistrzynie masażu z Bali. Możecie Państwo wybrać spośród kilkunastu orientalnych masaży, w tym np. masaż tajski, masaż balijski, czy liftingujący masaż twarzy Kobido.

Odkryj nasze balijskie SPA

Tao Tao SPA to sieć najchętniej rekomendowanych salonów masażu balijskiego i tajskiego w Polsce. Balijskie SPA Tao Tao SPA każdego dnia odwiedzają goście, którzy wybierając masaże z naszej oferty chcą się zrelaksować oraz wyciszyć.

Wierzymy, że wizyta w SPA to nie sam masaż – to całe doświadczenie. Dlatego dbamy o naszych gości tak, aby Twój czas spędzony podczas wizyty SPA był niezapomniany i odprężający. Naszym celem jest to, by nasi goście za sprawą masażu czy też rytuału mogli oderwać się chociaż na chwilę od szarej codzienności, a także pozbyć się doskwierającego bólu pleców, mięśni, czy też innych partii ciała.

Mistrzynie masażu z Bali

W balijskich SPA Tao Tao SPA masują wyłącznie certyfikowane mistrzynie masażu z Bali, które są uznawane za jedne z najwybitniejszych masażystek na świecie.

Wybierając Tao Tao SPA masz całkowitą pewność, że trafisz w ręce doświadczonej masażystki z Bali, która posiada wieloletnie doświadczenie w masażach balijskich i tajskich, zdobywane na całym świecie.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi masażystkami z Bali, które uprzednio wybierane są przez sieć Tao Tao SPA w drodze rekrutacji odbywającej się na Bali. Daje to nam gwarancję, że świadczymy na Państwa rzecz masaż tajski i masaż balijski na najwyższym i profesjonalnym poziomie.

Certyfikowane masażystki z Bali dają 100% pewność, że wybierając masaż balijski lub masaż tajski w naszym balijski SPA, Twój masaż będzie na najwyższym poziomie. Odwiedzając jeden z naszych salonów (Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Płock, Konstancin Jeziorna, Radom, Łódź lub Józefów) masz pewność, że Twoja wizyta będzie niezapomniana i odbędzie się w zgodzie z duchem i klimatem balijskich tradycji. Począwszy od uspokajającej balijskiej muzyki, po unoszący się zapach orientalnych kadzidełek i aromatycznych olejków. Na koniec wizyty będziecie mogli usiąść w boho Strefie Relaksu i napić się tradycyjnej tajskiej herbatki.

Masaże balijskie i tajskie na najwyższym poziomie

Dzięki Tao Tao SPA  przeniesiesz się do krainy relaksu i dobrego samopoczucia. Do Waszej dyspozycji oddajemy kilka odrębnych gabinetów. W naszych balijskich SPA nie będziecie Państwo masowani na materacu, czy też w pomieszczeniach zbiorczych, w których od kolejnego gościa oddziela Was jedynie zasłona – dbając o Państwa komfort oraz wysoki standard każdy masaż i zabieg odbywa się na wygodnym łóżku przeznaczonym do profesjonalnego masażu i przebiega w samodzielnym pomieszczeniu.

Mamy dla Państwa zarówno gabinety podwójne (wykonywany jest w nich m.in. masaż dla dwojga, wieczór panieński, masaż dla pary, podwójny masaż), jak i gabinety pojedyncze (odbywa się w nich m.in. masaż tajski, masaż balijski, masaż ajurwedyjski, masaż relaksacyjny oraz masaż orientalny).

Naszą specjalizacją jest  masaż balijski lub masaż tajski. Wybrany masaż orientalny pozwoli Ci się zrelaksować oraz przenieść w klimat Bali. Masaż zawsze wykonywany jest w blasku świec, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki oraz aromacie eterycznych olejków.

- MASAŻ Grodzisk Mazowiecki -

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa