Łódź

Balijskie SPA w Łodzi, masaż tajski i masaż balijski wykonywany przez dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. Zachęcamy do rezerwacji terminów na masaże tajskie i masaże balijskie w Łodzi.

Łódź

Tao Tao SPA – Łódź to nowe miejsce na mapie Łodzi – to przestrzeń, w której przeniesiesz się do krainy spokoju i całkowitego relaksu. Masaże w Tao Tao SPA – Łódź wykonywane są wyłącznie przez dyplomowane mistrzynie masażu tajskiego i balijskiego z Bali. Każda z nich może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu masaży tajskich i balijskich, zdobywanego na całym świecie.

Pierwszy salon Tao Tao SPA w Łodzi znajduje się na Starym Polesiu, przy ul. Łąkowej 3/5 C. Dogodna lokalizacja salonu Tao Tao SPA w Łodzi sprawia, że salon masażu w Łodzi Tao Tao SPA jest łatwo dostępny dla mieszkańców Łodzi. Łódź, to właśnie w naszym SPA w Łodzi już od progu przeniesiesz się do balijskiego nieba, w którym królują certyfikowane masażystki z Bali. Balijskie SPA Tao Tao SPA w Łodzi to miejsce, w którym znajdziesz kilkanaście orientalnych masaży, w tym np. masaż tajski, masaż balijski, czy liftingujący masaż twarzy Kobido. Masaż Tajski w Łodzi czy też Masaż Balijski w Łodzi należą do najpopularniejszych masaży wybieranych przez naszych gości.

Wybierając nasze SPA w Łodzi masz całkowitą pewność, że Twój masaż zostanie wykonany przez dyplomowaną mistrzynię masażu z Bali, zgodnie ze sztuką przekazywaną od lat w lokalnej szkole masażu na Bali. W szczególności, w naszym SPA w Łodzi polecamy masaż tajski (klasyczny masaż tajski lub olejkowy masaż tajski), masaż balijski (relaksacyjny masaż z wykorzystaniem ciepłego olejku) oraz masaż liftingujący twarzy KOBIDO. W ofercie Tao Tao SPA – Łódź są również dostępne masaże dla dwojga, w tym tajski masaż dla dwojga lub balijski masaż dla dwojga. 

Tao Tao SPA - Łódź

Łódź

Godziny otwarcia SPA w Łodzi:

poniedziałek – piątek – 12.00 – 21.00

sobota – niedziela – 11.00 – 21.00

O nas

Tao Tao SPA – Łódź to balijskie SPA, w którym prym wiodą dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. Pierwsza lokalizacja naszego balijskiego SPA w Łodzi znajduje się przy ul. Łąkowej 3/5 C w Łodzi. Wejście do salonu znajduje się bezpośrednio od ul. Łąkowej 3/5 – po prawej stronie po wjeździe w ulicę Łąkową. Wizytę można zarezerwować poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z salonem w Łodzi – dane kontaktowe znajdziecie Państwo powyżej.

Jesteśmy najchętniej polecanym balijskim SPA – leczymy naszych gości dotykiem od kilku lat, zapewniając im nie tylko odprężenie i relaks, ale i pomagając w walce z bólami mięśni i kręgosłupa. Odwiedzając nasze SPA w Łodzi masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i zmysły. Dyplomowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali, klimatyczny wystrój i atmosfera sprzyjająca wyciszeniu, a na koniec aromatyczna tajska herbatka przygotowywana przez nasze masażystki z Bali.

*

W balijskich SPA Tao Tao SPA – w tym w naszym SPA w Łodzi – masują wyłącznie najwybitniejsze masażystki z Bali. Każda z nich pochodzi z Indonezji, gdzie integralną życia każdego człowieka jest właśnie masaż. Nasze masażystki swoją wiedzę zdobywały poprzez wieloletnią naukę w szkołach masażu na Bali, ale nie tylko – część wiedzy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie od starszych członków rodziny naszych terapeutek z Bali. Mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego współpracujące z Tao Tao SPA – Łódź zostały wybrane w drodze kilkumiesięcznej rekrutacji, która odbywała się właśnie na Bali .

Masaże tajskie w Łodzi

Tao Tao SPA Łódź to wyjątkowe SPA na mapie Łodzi, w którym doznasz leczniczych i relaksacyjnych właściwości m.in. masażu tajskiego oraz masażu balijskiego. Nasze SPA mieści się na ul. Łąkowej 3/5C w Łodzi (Łódź Polesie). Balijskie SPA w Łodzi Tao Tao SPA wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem oraz doskonałą jakością usług świadczonych przez dyplomowane masażystki z Bali. W naszym SPA w Łodzi czeka na Was pięć gabinetów, w tym gabinet przeznaczony do masażu dla dwojga. Masaż dla Dwojga w Łodzi może być masażem np. balijskim, tajskim klasycznym czy też majskim olejkowym. 

SPA w Łodzi – Tao Tao SPA Łódź – to SPA, w którym zapomnisz o troskach dnia codziennego. Szeroka oferta SPA, w ramach której znajdziesz m.in. masaż dla dwojga, masaż orientalny, masaż balijski, masaż tajski oraz masaż kobido, sprawi, że każdy znajdzie idealny masaż dla siebie. SPA w Łodzi znajduje się przy jednej z głównych ulic Łodzi – ul. Łąkowej, na którą łatwo dotrzeć. Klimatyczny nastrój SPA oraz kameralna atmosfera w połączeniu z certyfikowanymi masażystkami z Bali sprawiają, że podczas wizyty w SPA w Łodzi poczujesz się doskonale. Nasz profesjonalny zespół recepcji pomoże Ci dobrać idealny masaż w Łodzi – rekomendujemy w szczególności masaż balijski, masaż tajski oraz masaż kobido. Masaże te dostępne są w Łodzi w Tao Tao Balijskie SPA – Łódź.

*

Masaże tajskie i balijskie należą do grupy masaży orientalnych o właściwościach nie tylko relaksacyjnych, ale i leczniczych. W każdym z naszych SPA, w tym również w SPA w Łodzi, oferujemy Państwu szeroki wachlarz masaży tajskich i balijskich, w tym klasyczny masaż tajski, tajski masaż olejkowy, masaż balijski, czy też masaże dla dwojga. Jeśli przed wizytą w SPA nie jesteście Państwo zdecydowani na konkretny masaż lub rytuał, nasi pracownicy recepcji z przyjemnością opowiedzą Państwu o poszczególnych masażach oraz pozwolą wybrać masaż, który spełni Państwa oczekiwania.

*

Masaże tajskieTajskie masaże znane są ze swoich działań leczniczo-zdrowotnych. Przed wyborem odpowiedniego masażu tajskiego należy upewnić się, czy na pewno ten rodzaj masażu będzie najlepszym wyborem – w szczególności w przypadku pierwszej wizyty. Masaże tajskie należą do grupy najstarszych masaży leczniczych. Początek ich historii sięga 2500 lat wstecz. Filozofia masażu tajskiego opiera się na przepływie energii w ciele

Masaż tajski klasyczny oraz tajski masaż olejkowy to typy tzw. głębokiego masażu. Sekwencja unikalnych technik, stanowiących połączenie akupresury punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii, wpływa na wyjątkowość tego masażu. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran”, co oznacza starożytny klasyczny masaż.

*

Masaż tajski klasyczny a tajski masaż olejkowy. Częstym pytaniem pojawiających się u naszych gości jest pytanie dotyczące różnic między masażem tajskim klasycznym a tajskim masażem olejkowym. Każdy z tych masaży należy do grupy masaży tajskich – są to masaże dynamiczne, zawierające elementy ugniatania, rozciągania i naciskania. Tajski Masaż Klasyczny wykonywany jest na sucho, w specjalnym stroju do masażu tajskiego, który otrzymacie w trakcie wizyty w naszym salonie w Łodzi. Tajski Masaż Olejkowy jest z kolei masażem olejkowym, wykonywanym przy użyciu podgrzanego olejku i wykonywany jest w jednorazowej bieliźnie. Na pierwszą wizytę rekomendujemy tajski masaż olejkowy – rozgrzany olejek pozwoli przygotować Twoje ciało do masażu tajskiego klasycznego.

Masaże balijskie w Łodzi

Masaż Tajski w Łodzi to jeden z najczęściej wybieranych masaży w naszym SPA w Łodzi. Tajski Masaż w Łodzi wykonywany jest z wykorzystaniem większej siły nacisku oraz pasywnej jogi i rozciąganiaTajski Masaż Klasyczny wykonywany jest bez użycia olejków, w specjalnym stroju do masażu tajskiego klasycznego. Celem masażu tajskiego jest Intensywne odżywienie i dotlenienie mięśni oraz intensywne pobudzenie pracy układu immunologicznego. Na co działa Masaż Tajski w Łodzi? Masaż tajski w Łodzi pozytywnie wspiera odporność organizmu, rozciąga mięśnie, likwiduje dolegliwości bólowe.

Masaż tajski w Łodzi zapewnia intensywne doznania, polecane w szczególności fanom mocnego i skutecznego masażu. Dlaczego masaż tajski w Łodzi jest tak bardzo wyjątkowy? Masaż Tajski wykorzystuje bowiem jedną z najbardziej cenionych technik masażu, mająca już ponad 2000 lat. Tajski Masaż w Łodzi łączy cechy jogi, stretchingu, akupresury i refleksoterapii. Wybierając Tao Tao SPA Balijskie SPA – Łódź masz pewność, że powierzasz swoje ciało specjalistkom z Bali – dyplomowanym i certyfikowanym ekspertkom z Indonezji. Nasze techniki Masażu Tajskiego w Łodzi, opracowane przez nasze specjalistki z Bali, zapewniają, iż sposób masowania przynosi wiele korzyści, które odczuć można już po pierwszym zabiegu.

*

Masaże balijskie. W ofercie balijskiego SPA Tao Tao SPA – Łódź znajdziecie Państwo szereg masaży balijskich, które mają właściwości nie tylko relaksacyjne, ale i lecznicze. Wśród najpopularniejszych wyborów znajduje się relaksacyjny masaż balijski (wykonywany przy użyciu podgrzanego olejku), balijski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż we dwoje, a także balijski masaż gorącą czekoladą. Nasi eksperci z salonu w Łodzi chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni rodzaj masażu. Masaż balijski – na czym polega? To jedno z najczęstszych pytań, które kierują Państwo do Nas bezpośrednio przed wizytą. Masaż Balijski, dostępny również w SPA w Łodzi, to masaż całego ciała, z wyłączeniem okolic intymnych. Balijski masaż wykonywany jest przy użyciu podgrzanego olejku kokosowego i polega na dokładnych rozmasowywaniu wszystkich spiętych partii ciała. Masaż ten może być masażem relaksacyjnym, ale i masażem mocnym – wszystko zależy od preferowanej siły ucisku wybranej przez Państwa przed wizytą. Masaż balijski jest jednym z najczęściej wybieranych masaży w naszym SPA w Łodzi.

*

Masaże dla Dwojga w Łodzi. Często wybieranym wariantem masażu balijskiego jest masaż dla dwojga. Masaż dla dwojga wykonywany jest w naszym SPA w Łodzi w nastrojowej atmosferze, w specjalnym gabinecie przeznaczonym do masażu dla dwojga. To wspaniała forma przeżycia i wspólnego spędzenia czasu, voucher na masaż dla dwojga sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej Państwu osoby. Masaż dla Dwojga może być nie tylko masażem balijskim – w Tao Tao SPA Łódź oferujemy różne warianty masażu dla dwojga, w tym tajski masaż dla dwojga, masaż dla dwojga gorącymi kamieniami lub prozdrowotny masaż dla dwojga tajskimi stemplami ziołowymi.

*

KOBIDO w Łodzi. Jednym z popularniejszych zabiegów wybieranych przez Państwa w Łodzi jest liftingujący masaż twarzy KOBIDO. Masaż KOBIDO, zwany niechirurgicznym i manualnym liftingiem twarzy, to intensywny masaż twarzy i okolic dekoltu, który ma za zadanie ujędrnienie i lifting skóry. Aby uzyskać lepsze rezultaty zabiegów, proponujemy Państwu promocyjne pakiety na masaż KOBIDO w Łodzi – o szczegóły prosimy pytań bezpośrednio recepcję salonu masażu w Łodzi.

Vouchery podarunkowe - SPA w Łodzi

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Szukasz: masaż w Łodzi, masaż tajski Łódź, Masaż Łódź, Łódź masaże, masaże w Łodzi, SPA Łódź, KOBIDO Łódź, masaże w Łodzi, masaz Łódź, tajski masaz Łódź, tajskie masaze Łódź, masaze tajskie w Łodzi, tajskie spa Łódź.

Tao Tao Spa