masaż aloesowy

Masaż Aloesowy Warszawa.
Naturalny aloes dla Twojego ciała.

Cennik

60 minut

179 PLN

Masz więcej czasu?

90 minut

219 PLN

120 minut

269 PLN

Pozwól na to, by naturalna moc aloesu ukoiła Twoje ciało, a niepowtarzalny zapach tego jednoliściowego sukulentu pobudził Twoje zmysły. Masaż aloesowy to coś, na co czekasz od dawna.

Masaż aloesowy oferowany w salonie Tao Tao Spa & Massage to zupełna nowość, przywieziona z tegorocznej wyprawy do Tajlandii. Zabieg ten dedykowany jest osobom, które cierpią na poparzenia słoneczne i odczuwają w związku z tym dyskomfort i ból. Dedykowany dla tego masażu zimny żel aloesowy o zawartości 99% naturalnego aloesu, działa niczym plaster na poparzenia, przynosząc natychmiastowe ukojenie.

Aloes od wieków wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, bogata w witaminę C, E oraz witaminy z grupy B. Stosowany na skórę ma silne właściwości nawilżające, regenerujące, przeciwświądowe oraz łagodzące. Masaż aloesowy wykonujemy na zasadzie bardzo delikatnego masażu balijskiego, który przyniesie maksymalne ukojenie podrażnionej skórze.

Efekt masażu jest natychmiastowy – uporczywe pieczenie skóry staje się wyraźnie mniejsze, zaczerwienienia ustępują, skóra staję się głęboko nawilżona i odżywiona.

Masaż Aloesowy należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Właściwy masaż rozpocznie się zaaplikowaniem zimnego żelu aloesowego na całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem poparzonych okolic. Wykonywany masaż będzie delikatny, chłodzący i przyniesie ulgę praktycznie natychmiast. Masaż aloesowy obejmuje wszystkie partie ciała, zarówno tył ciała, jak i przód.

Przejdź do naszego sklepu online

Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao Spa & Massage.

Gdzie jesteśmy?

Nasz orientalny salon day SPA mieści się na warszawskim Ursynowie. Dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską (metro, autobusy), jak i własnym samochodem. Bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe tuż przed naszym salonem.

ZAPISZ się do newslettera i odbierz kod rabatowy 10%

Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie.
Dodaj swój adres e-mail do naszej bazy mailingowej, a otrzymasz unikatowy kod rabatowy 10% na swoje zamówienie w sklepie online.

Masaż aloesowy ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 11

Tagi : masaż aloesowy