Masaż gorącymi kamieniami

Znakomite połączenie technik masażu relaksacyjnego, z elementami ciepłolecznictwa i akupresury.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż balijski gorącymi kamieniami to znakomite połączenie technik masażu relaksacyjnego, z elementami ciepłolecznictwa i akupresury. Do masażu balijskiego gorącymi kamieniami wykorzystujemy specjalne kamienie, wykonane z bazaltu, które świetnie gromadzą ciepło i oddają je przy kontakcie z ciałem.

Rozgrzane kamienie wulkaniczne, na których opiera się masaż balijski gorącymi kamieniami, powodują rozluźnienie napiętych mięśni, jednocześnie prowadząc do głębokiego relaksu. Przyjemnie podgrzane kamienie wzmagają przepływ krwi i limfy w ciele, rozluźniającym tym samym spięte mięśnie. Kamienie układane są w strategicznych miejscach na tzw. mapie ciała.

Efektem masażu balijskiego gorącymi kamieniami jest redukcja napięć mięśniowych, silne odprężenie, zniwelowanie bólu kręgosłupa i stawów. 

 Masaże kamieniami gorącymi są w szczególności polecane tym, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom gorącymi kamieniami unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu. Masaż gorącymi kamieniami polecamy także osobom  narażonym na stres, przemęczonym oraz po intensywnych treningach i mającym bóle mięśniowe.

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 90 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę masażu gorącymi kamieniami w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 240 PLN
1,5h - 310 PLN
2h - 370 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 310 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 310 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 310 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 310 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 310 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 240 PLN
1,5h - 310 PLN
2h - 370 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż Gorącymi Kamieniami
- czego możesz się spodziewać?

Masaż balijski gorącymi kamieniami jest wykonywany zgodnie z techniką masażu balijskiego. Orientalny masaż balijski należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Masaż balijski, najpierw wykonywany jest na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Następnie, masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. W trakcie orientalnego masażu balijskiego zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy. Masaż balijski jest jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia.

Oferowany w Tao Tao SPA orientalny masaż balijski to masaż głęboko relaksujący, zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia, którego tak łatwo doświadczyć podczas życia codziennego. Naszym celem jest to, by po masażu balijskim wykonanym przez jedną z naszych terapeutek z Bali zmniejszyło się Twoje zmęczenie oraz problemy ze snem. 

Masaż balijski wspomaga także regulację układu hormonalnego, wpływa na przemianę materii, a także – co bardzo istotne – pomaga w zwalczeniu napięcia mięśni i bólów kręgosłupa. Już nawet po jednej sesji masażu balijskiego zredukujesz  bóle pleców, barków i szyi. Dzięki temu, że masaż balijski wykonywany jest przy wykorzystaniu podgrzanego olejku kokosowego, Twoje ciało po masażu balijskim będzie perfekcyjnie nawilżone, a Twoja skóra nabierze kolorów.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż balijski gorącymi kamieniami ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 10

Tagi : masaż balijski gorącymi kamieniami, masaż na Mokotowie, masaż Konstancin, masaż Łódź

Tao Tao Spa