TRADYCYJNY MASAŻ BALIJSKI

Tradycyjny masaż balijski to jeden z najbardziej relaksujących masaży orientalnych oferowanych w Tao Tao SPA. Odprężający masaż całego ciała wykonywany na bezwonnym olejku kokosowym.

Tradycyjny Masaż Balijski

Tradycyjny masaż balijski to nie bez powodu najczęściej wybierany masaż w balijskim SPA – Tao Tao Spa. Masaż balijski to bez wątpienia specjalność balijskiego SPA z racji pochodzenia naszych mistrzyń masażu. Jest jednym z najbardziej relaksacyjnych masaży orientalnych – dzięki masażowi balijskiemu przeniesiesz się wprost do balijskiego raju, w którym najważniejszy jest Twój relaks i Twoje dobre samopoczucie.

Tradycyjny masaż balijski jest masażem relaksacyjnym delikatnym, może być jednak wykonany także z większą siłą ucisku. Usprawnia przepływ krwi oraz limfy w organizmie, masaż balijski prowadzi do głębokiego odprężenia. W trakcie wykonywania masażu balijskiego ruchy terapeutki  kierowane są ku górze ciała lub ku najbliższym węzłom chłonnym. Masaż balijski wykonywany jest z wykorzystaniem rozgrzanego olejku kokosowego.

Masaż balijski jest związany z tradycyjną medycyną chińską oraz ajurwedą, dzięki czemu wspomaga leczenie schorzeń, układu ruchu, bólu głowy, migreny, bezsenności, migreny, depresji czy też chronicznego zmęczenia. Klasyczna wersja masażu balijskiego (przez niektórych zwana terapią kojących dłoni), składa się z trzech fundamentów: akupresury, refleksoterapii oraz aromaterapii. Dzięki zastosowaniu tych technik masażu, w ciele wzmagany jest przepływ energii i krwi, odblokowując tym samym spięte miejsca.

Tradycyjny masaż balijski to masaż relaksacyjny, siła ucisku dostosowywana jest do preferencji gościa. Podstawowe techniki stosowane w masażu balijskim to rozcieranie, ugniatanie, rozciąganie i gładzenie.

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 90 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę tradycyjnego masażu balijskiego w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 200 PLN
1,5h - 260 PLN
2h - 310 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 350 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 200 PLN
1,5h - 260 PLN
2h - 310 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 350 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Tradycyjny Masaż Balijski

Orientalny masaż balijski należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Masaż balijski, najpierw wykonywany jest na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Następnie, masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. 

W trakcie masażu balijskiego zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy. Masaż balijski jest jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia. Oferowany w Tao Tao SPA – Balijskie SPA orientalny masaż balijski to masaż głęboko relaksujący, zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia, którego tak łatwo doświadczyć podczas życia codziennego. Tradycyjny masaż balijski jest masażem głęboko odprężającym, a przy tym jednocześnie relaksującym. Dzięki tradycyjnemu masażowi balijskiego zadbasz o swoje dobre samopoczucie, poprawę nastroju i rozluźnienie mięśni. 

Masaż balijski wspomaga także regulację układu hormonalnego, wpływa na przemianę materii, a także – co bardzo istotne – pomaga w zwalczeniu napięcia mięśni i bólów kręgosłupa. Już nawet po jednej sesji masażu balijskiego zredukujesz bóle pleców, barków i szyi. Dzięki temu, że masaż balijski wykonywany jest przy wykorzystaniu podgrzanego olejku kokosowego, Twoje ciało po masażu balijskim będzie perfekcyjnie nawilżone, a Twoja skóra nabierze kolorów.

Tradycyjny masaż balijski zapewni całkowite odprężenie mięśni oraz relaks ciała. To doskonały pomysł na regenerację duszy i ciała.

To doskonały wybór dla osób potrzebujących relaksu – masaż ten łączy w sobie bowiem elementy akupresury, aromaterapii, refleksologii oraz ajurwedy. Tradycyjny masaż balijski wywodzi się z Indonezji – na wyspie Bali technika masażu balijskiego uważana jest za jedną z najbardziej odprężających wśród masaży orientalnych. Masaż odbywa się na leżąco, z użyciem olejku kokosowego.

Masaż balijski – głębokie odprężenie i relaks dla ciała oraz duszy

W naszych balijskich SPA masaż balijski wykonywany jest przez dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. Każda z naszych terapeutek to wybitna mistrzyni w swoich fachu, która od lat pomaga naszym gościom w osiągnięciu relaksu oraz dobrego samopoczucia.

Masaż balijski to masaż całego ciała, z wyłączeniem miejsc intymnych – masaż zaczyna się od masażu stóp i nóg, następnie mistrzyni przechodzi do masażu pleców, szyi, karku oraz rąk. W trakcie masażu balijskiego mistrzyni wyczuwa spięte oraz problematyczne miejsca na ciele osobie masowanej oraz przykłada dużą uwagę do tego, by skupić się na najbardziej spiętych punktach na mapie ciała. Masaż balijski zawiera również masaż głowy. 

W dalszej kolejności mistrzyni prosi o zmianę pozycji – na leżącą na plecach. Ponownie ma wówczas miejsce masaż nóg, a kolejno masowany jest brzuch, klatka piersiowa, ręce, dłonie, a na zakończenie – krótki masaż twarzy i głowy. Tworzy to całościowe, kompleksowe zadbanie o ciało i regenerację.

Nasze mistrzynie masażu podczas masażu balijskiego w salonach SPA Tao Tao Balijskie SPA precyzyjnie i z odpowiednią siłą nacisku uciskają dłońmi oraz palcami najbardziej problematyczne punkty na ciele. Dzięki umiejętnościom naszych mistrzyń masażu podczas masażu balijskiego usprawniamy przepływ krwi oraz limfy. Sesja masażu balijskiego polega nie tylko na relaksie, ale i na rozmasowaniu mięśni – masażystka podczas tego masażu ugniata, naciska oraz rozciąga kluczowe punkty na ciele. Dodatkowo, stosuje metody polegające na gładzeniu – ma to wzmocnić prawidłowy przepływ limfy w ciele, a także pozwolić osiągnąć stan relaksacji.

Masaż balijski – voucher prezentowy. Czy mogę kupić voucher podarunkowy na masaż balijski?

Masaż balijski to doskonały pomysł na voucher podarunkowy. Wielu gości Tao Tao Balijskie SPA wybiera właśnie taki prezent dla swoich najbliższych – voucher podarunkowy na masaż balijski to forma relaksu dla Państwa bliskich.

Vouchery podarunkowe można zamówić na miejscu stacjonarnie w jednym z naszych salonów, ale również w formie elektronicznej. Na miejscu – w wybranym salonie Tao Tao Balijskie SPA – otrzymacie Państwo pięknie zapakowany voucher podarunkowy, w eleganckiej złotej kopercie. Istnieje również możliwość dodatkowego opakowania w formie torby papierowej. Jeśli szukacie Państwo pomysłu na zestaw prezentowy, warto dobrać do vouchera podarunkowego jeden z naszych autorskich kosmetyków. 

Voucher podarunkowy na masaż balijski możecie Państwo zamówić również elektronicznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W przypadku złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym otrzymacie Państwo elektroniczny voucher podarunkowy na e-maila.

Masaż balijski – cennik. Cena masażu balijskiego.

Cena masażu balijskiego zależy od wyboru lokalizacji oraz wariantu czasowego masażu. Wszystkim zainteresowanym masażem balijskim polecamy na pierwszą wizytę wariant 90-minutowy.

Salony Tao Tao Balijskie SPA dostępne są w wielu miastach Polski, dlatego też cena masażu może różnić się w zależności od wybranej lokalizacji. Zachęcamy do kontaktu z wybranym salonem Tao Tao Balijskie SPA w celu pozyskania informacji w tym zakresie – jesteśmy dla Państwa dostępni w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Radom, Płock, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów. W Warszawie czekamy na Państwa m.in. na Mokotowie, na Powiślu, na Saskiej Kępie oraz na Ursynowie. 

Cena masażu balijskiego będzie różniła się również od wariantu czasowego – tradycyjny masaż balijski dostępny jest w wariancie 60-, 90- oraz 120- minutowym. Na pierwszą wizytę polecamy wariant 90-minutowy, co pozwoli rozmasować wszystkie problematyczne miejsca na ciele.

Czy masaż balijski to dobry wybór? Masaż balijski – wizyta w SPA.

Nie ulega wątpliwości, że masaż balijski posiada wiele zalet, które pozytywnie wpłyną na organizm oraz samopoczucie. Tradycyjny masaż balijski będzie doskonałym wyborem dla osób szukających głębokiego odprężenia i relaksu.

Masaż balijski wykonywany jest od tysięcy lat – starożytne techniki masażu balijskiego wykorzystują dotyk jako element terapeutyczny oraz leczniczy. Prawidłowo wykonany masaż balijski przyniesie ulgę, ale i przyjemność oraz wyjątkowy relaks – celem masażu balijskiego jest wejście w stan głębokiej relaksacji. Dodatkowo, masażystka pracuje nad tym, aby usprawnić przepływ krwi oraz limfy w organizmie. 

To nie koniec zalet oraz pozytywnego wpływu na ciało masażu balijskiego. Tradycyjny masaż balijski łagodzi bóle mięśni oraz problematycznych miejsc na mapie ciała. Od lat wiadomo, że masaż balijski wpływa również na zmniejszenie zmęczenia, przemęczenia, złego samopoczucia, a także redukuje stres i bezsenność. Wśród głównych korzyści masażu balijskiego jest także pozytywny wpływ na układ hormonalny oraz regulacja procesu przemiany materii. Z fizycznych korzyści dla ciała, jakie niesie ze sobą masaż balijski należy również dodać: zmniejszenie bólów kręgosłupa, barków, karku, szyi i głowy, zniwelowanie napięć mięśni. 

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

To nie koniec naszych propozycji na relaks.

CERTYFIKOWANY LIFTING TWARZY - KOBIDO

Japoński liftingujący masaż twarzy KOBIDO to hit ostatnich miesięcy. Intensywny masaż twarzy, dekoltu i okolic. KOBIDO to manualny lifting twarzy, który nie tylko liftinguje skórę twarzy, ale i intensywnie odpręża.

DZIEŃ W SPA DLA NIEJ

Kompleksowy rytuał - zabiegi SPA, które sprawdzą się idealnie jako prezent dla każdej kobiety.

kobido masaż warszawa kobido w Krakowie kobido w Radomiu kobido łódź

KOBIDO UP - KOBIDO + TAPING TWARZY

KOBIDO UP to certyfikowany lifting twarzy KOBIDO połączony z drenażem twarzy oraz tapingiem twarzy. Zabieg KOBIDO UP trwa łącznie 90 minut i ma na celu ujędrnienie oraz poprawę stanu skóry twarzy.

Masaż Balijski ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż balijski Ursynów, masaże balijskie Warszawa, masaż Mokotów, masaż Konstancin, masaż Radom, masaż Łódź

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa