Masaż balijski gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą to masaż głęboko relaksujący, zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia.

Masaż balijski gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekolada jest masażem opartym na masażu balijskim. Masaż balijski jest z kolei jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia.

Masaż gorącą czekoladą wykonywany jest przy użyciu uprzednio podgrzanej czekolady o zawartości co najmniej 70% kakao. Masaż gorącą czekoladą to masaż głęboko relaksujący, zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia, którego tak łatwo doświadczyć podczas życia codziennego.

Masaż czekoladowy wykonywany na bazie masażu balijskiego,  wspomaga także regulację układu hormonalnego, wpływa na przemianę materii, a także – co bardzo istotne – pomaga w zwalczeniu napięcia mięśni i bólów kręgosłupa. 

Czekolada, oprócz uwielbianego przez wszystkich smaku i aromatu, jest bogata w potas, magnez i żelazo. Oprócz tego zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, które działają odmładzająco na skórę. 

Dzięki zastosowaniu prawdziwej czekolady podczas masażu, skóra staje się dogłębnie nawilżona i odżywiona.

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 90 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę masażu gorącą czekoladą w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h – 250 PLN
1,5h - 320 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż Balijski Gorącą Czekoladą
- czego możesz się spodziewać?

Masaż Czekoladowy (masaż gorącą czekoladą) należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych).  Masaż, najpierw wykonywany jest na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Następnie, masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem podgrzanej czekolady, masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. W dalszej kolejności zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy.

Oferowany w Tao Tao SPA masaż czekoladowy jest masażem opartym na masażu balijskim. Masaż balijski jest z kolei jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia. To masaż głęboko relaksujący, zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia, którego tak łatwo doświadczyć podczas życia codziennego. 

Masaż czekoladowy, wykonywany na bazie masażu balijskiego,  wspomaga także regulację układu hormonalnego, wpływa na przemianę materii, a także – co bardzo istotne – pomaga w zwalczeniu napięcia mięśni i bólów kręgosłupa. Masaż czekoladowy  polecamy w szczególności wszystkim żyjącym w permanentnym stresie, zmęczonych szarą codziennością, pracujących przy biurku lub w niewygodnej pozycji, a także tym, którzy po prostu… kochają czekoladę w każdej postaci.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu internetowy

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż czekoladowy ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 17

Tagi : masaż czekoladowy, masaż Konstancin

Tao Tao Spa