Japoński Masaż Twarzy Kobido

Poznaj sekret jej piękna. Absolutny hit tego roku. Japoński Liftingujący Masaż Twarzy Kobido w Warszawie to nieinwazyjny oraz wysoce relaksacyjny sposób na zadbanie o wygląd twarzy.

Masaż Kobido, czyli japoński masaż twarzy, to rewelacyjna alternatywa dla wszystkich zabiegów medycyny estetycznej.

Masaż Kobido - Warszawa

Masaż Kobido to masaż liftingujący twarzy, którego celem jest usunięcie i zminimalizowanie na twarzy wszelkich napięć. Masaż Twarzy Kobido to masaż japoński twarzy oparty na złożonych i intensywnych technikach masażu twarzy.
Masaż Kobido skupia się przede wszystkim na głębokich warstwach skóry twarzy i mięśni twarzy. Jego zadaniem jest aktywacja nerwów, zwiększenie przepływu Qi – czyli energii – na twarzy. Rezultatem japońskiego masażu twarzy Kobido jest naturalny lifting twarzy, bez igieł i dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

masaż kobido japoński masaż twarzy liftingujący masaż twarzy warszawa Ursynów mokotów ochota
masaż kobido japoński masaż twarzy liftingujący masaż twarzy warszawa Ursynów mokotów ochota

Masaż Kobido Warszawa

Masaż Kobido Warszawa to masaż liftingujący twarzy. Japoński Masaż Twarzy ma na celu  usunięcie z twarzy wszelkich napięć. Masaż Kobido Warszawa to masaż japoński twarzy wykorzystujący głębokie i intensywne techniki masażu twarzy.

Masaż Twarzy Kobido to masaż częściowy – jeśli zdecydujesz się na Masaż Twarzy Kobido, Twój masaż twarzy będzie obejmował mięśnie naramienne, mięśnie szyjne, mięśnie grzbietu, mięśnie głowy oraz oczywiście mięśnie twarzy, na których skupimy się podczas Masażu Twarzy Kobido. Liftingujący Masaż Twarzy Kobido opiera się na manualnych i złożonych metodach masażu twarzy.

Masaż Kobido Warszawa poprzez swoją złożoność i intensywność skupia się przede wszystkim na głębszych warstwach skóry twarzy i mięśni. Kobido to najbardziej popularna forma masażu twarzy w Japonii, od lat zaś uzyskuje większe grono zwolenników w Europie. 

Masaż Kobido – liftingujący masaż Kobido – zaczyna się gładkimi, delikatnymi, spokojnymi ruchami terapeutki, co ma na celu odprężenie i zrelaksowanie osoby masowanej. Masaż Kobidoskłada się z elementów wywołujących głęboki relaks, a także z drenażu limfatycznego, akupresury oraz liftingu twarzy.

Masaż Kobido Warszawa - Informacje, Przeciwskazania

Masaż Twarzy Kobido to masaż częściowy – jeśli zdecydujesz się na Masaż Twarzy Kobido, Twój masaż twarzy będzie obejmował mięśnie naramienne, mięśnie szyjne, mięśnie grzbietu, mięśnie głowy oraz oczywiście mięśnie twarzy, na których skupimy się podczas Masażu Twarzy Kobido. 

Liftingujący Masaż Twarzy Kobido opiera się na manualnych i złożonych metodach masażu twarzy. Masaż Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność skupia się przede wszystkim na głębszych warstwach skóry twarzy i mięśni. Kobido to najbardziej popularna forma masażu twarzy w Japonii, od lat zaś uzyskuje większe grono zwolenników w Europie. 

Liftingujący Masaż Kobido – przeciwskazania. Masaż Kobido nie jest rekomendowany w przypadku, gdy:
1) masz stany zapalne skóry lub organizmu,
2) jesteś po zastosowaniu wypełniaczy (do 4 tygodni),
3) jesteś po zastosowaniu botoxu (do 2 tygodni),
4) jesteś po zastosowaniu nici PDO (do 6 miesięcy),
5) masz ekstrakcje zębowe lub stany ropne okołozębowe,
6) jesteś po zabiegach laserowych lub mezoterapii albo po zaniku stanu zapalnego. 

Masaż Kobido - Podsumowanie

Masaż Twarzy Kobido to jednocześnie masaż wysoce relaksacyjny, poprzez wolne i regularne ruchy terapeutek na twarzy wprowadzi Cię w stan odprężenia i zrelaksowania.

Liftingujący Masaż Kobido polepszy Twoje samopoczucie, a także zmniejszy napięcie – zarówno wewnętrzne, jak i mięśni na Twojej twarzy.Wybierając Liftingujący Masaż Kobido wybierasz naturalną i nieinwazyjną alternatywę liftingującego masażu twarzy.

Jeśli nie chcesz wybierać igieł i korzystać z pomocy chirurga, a chcesz zadbać o odprężony i jędrny wygląd swojej Twarzy, Liftingujący Masaż Kobido będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli wybierzesz Masaż Kobido, efekty mogą być zauważalne juz po pierwszej sesji Masażu Twarzy Kobido. W celu pogłębienia efektów oraz ich utrzymania rekomendowane jest powtórzenie masażu co najmniej raz w tygodniu.

Tao Tao Spa