masaż na 4 ręce

Masaż na Cztery Ręce - Warszawa Ursynów.
Podwójna dawka relaksu.

Masaż na Cztery Ręce, oferowany w Tao Tao Spa & Massage na warszawskim Ursynowie, to zabieg wykonywany przez dwie masażystki jednocześnie.

Wszystkie ruchy wykonywane są jednocześnie, z taką samą płynnością i synchronizacją obu masażystek. Dzięki temu, masaż ten to 200% więcej bodźców i 200% więcej relaksu! Szczególnie polecanymi masażami w wariancie na 4 ręce są: masaż balijski, masaż tajski olejkowy, masaż tajski stemplami ziołowymi, masaż czekoladowy, masaż aloesowy i masaż gorącą świecą.

Bez względu na to, na jaki masaż się Państwo zdecydujecie, oferowany masaż to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Dzięki synchronicznym ruchom oraz zastosowaniu elementów akupresury, refleksoterapii i aromaterapii, ciało wprawiane jest w stan błogiego relaksu. Dodatkowo stymulowany jest układ krążenia, zwiększając przepływ krwi i energii w ciele, poprawiając tym samym dotlenienie i detoksykację organizmu. Masaż na Cztery Ręce to idealny pomysł na prezent, który możesz nabyć w sklepie online. 

Cennik

60 minut

cena masażu podstawowego + 70% 

Masz więcej czasu?

90 minut

cena masażu podstawowego + 70% 

120 minut

cena masażu podstawowego+ 70%

Masaż Na Cztery Ręce w Tao Tao Spa & Massage
- czego możesz się spodziewać?

Masaż na Cztery Ręce należy do grupy masaży orientalnych i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Jest masażem łączonym, wykonywanym przez dwie masażystki jednocześnie.  Masaż, najpierw wykonywany jest na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, ciepłej czekolady, aloesu lub wosku ze świecy (w zależności od wybranego wariantu) masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy.

Jak będzie przebiegała Twoja wizyta w Tao Tao Spa & Massage jeśli zdecydujesz się na Masaż  na Cztery Ręce?

1) poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety informacyjnej dotyczącej Twojego stanu zdrowia,

2) nasza terapeutka zaprosi Cię do swojego gabinetu, 

3) otrzymasz jednorazowe klapki oraz bieliznę, 

4) rozpoczniemy Twój masaż.

Zarówno przed zabiegiem, jak i po, jest możliwość wzięcia prysznica.

Masaż na 4 ręce ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 24

Tagi : masaż na cztery ręce, masaż na cztery ręce Ursynów