masaż radom masaż w Radomiu masaże w Radomiu SPA Radom masaże tajskie w Radomiu masaż tajski Radom

Masaż Radom – Masaż w Radomiu. Masaże Tajskie i Balijskie

Tao Tao SPA Balijskie SPA – najnowsza piąta lokalizacja naszych balijskich SPA mieści się w Radomiu. Otworzyliśmy dla Państwa lokal przy ul. Mickiewicza 10 w Radomiu z najlepszym masażem tajskim i masażem balijskim w Radomiu. Co ciekawe, to pierwsze takie miejsce w Radomiu. Po raz pierwszy w Radomiu możecie Państwo wybrać masaż tajski lub masaż balijski w Radomiu wykonywany przez doświadczone terapeutki z Bali. Masaż w Radomiu oferowany w Tao Tao SPA – Balijskim SPA w Radomiu – należy do absolutnych nowości w Radomiu. Masaże Tajskie i Masaże Balijskie w Radomiu to bowiem całkowita nowość w Radomiu – wybierając masaż w Radomiu w naszym SPA otrzymujesz pewność, że zostanie wykonany przez certyfikowaną terapeutkę z Bali, która posiada wieloletnie doświadczenie w masażach tajskich i balijskich.

Jaki masaż wybrać w Radomiu? Masaż w Radomiu.

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wizytą w Tao Tao SPA – Radom – w Radomiu, mieszczącym się przy ul. Mickiewicza 10, polecamy masaż tajski i masaż balijski. Masaż tajski w Radomiu niejednokrotnie nazywany jest pasywną yogą. Tajski masaż w Radomiu wykonywany w Tao Tao SPA Radom zaliczany jest do masaży głębokich. Ten masaż w Radomiu w Tao Tao SPA Radom to masaż mocny i dynamiczny. Masaż tajski w Radomiu w Tao Tao SPA Radom zawiera elementy rozciągania, ugniatania i naciskania.

To nie jedyna zaleta masażu tajskiego oferowanego w Radomiu. Masaż tajski jest masażem polecanym wszystkim miłośnikom mocnych masaży. Jest to masaż bardzo dynamiczny, mocny i może dla niektórych być uznawany za zbyt mocny. Dlatego też na pierwszy raz proponujemy masaż tajski olejkowy. Olejkowy masaż tajski w Radomiu to połączenie masażu tajskiego klasycznego z wykorzystaniem olejku. Powoduje ten, że masaż ten, oprócz rozciągania, ma także wysoce relaksacyjny charakter. Dlatego też na pierwszą wizytę w SPA w Radomiu proponujemy tajski masaż w Radomiu z olejkami.

Masaż Radom – czy masaż balijski w Radomiu to dobry wybór?

Jeszcze bardziej relaksacyjnym masażem oferowanym w Radomiu jest masaż balijski. Masaż balijski w Radomiu w Tao Tao SPA – Radom to nasz flagowy masaż. Z racji pochodzenia naszych masażystek – Bali – masaż balijski w Radomiu w Tao Tao SPA należy do najczęściej wybieranych masaży przez naszych gości. To masaż wysoce relaksacyjny, wykonywany przy użyciu olejku kokosowego lub migdałowego. Masaż ten jest wykonywany przy użyciu podgrzanego olejku, co tylko potęguje relaks. Masaż balijski w Radomiu to również doskonały pomysł na wizytę dla dwojga. Oferujemy masaż balijski, a także masaż tajski dla dwojga, a to wszystko w naszym SPA w Radomiu.

Więcej informacji o masażu w Radomiu

Wybierając nasze SPA w Radomiu oraz decydując się na nasz masaż w Radomiu masz pewność, iż Twoja wizyta przebiegnie z duchem orientalnego Bali. W naszych salonach panuje iście orientalna atmosfera, z relaksującą muzyką w tle. W naszych salonach masażu w Radomiu masaże wykonywane są na najwyższym poziomie. Masujemy wyłącznie w samodzielnych pomieszczeniach do masażu, na specjalnych łóżkach przeznaczonych do masażu. Nie praktykujemy pomieszczeń oddzielanych wyłącznie kotarą, co może wywołać dyskomfort u naszych gości. W trosce o gości Tao Tao SPA – Radom każdy masaż w Radomiu wykonywany jest w oddzielnym, samodzielnym pomieszczeniu przeznaczonym do masażu.

Po wizycie w naszym SPA w Radomiu zapraszamy na tajską herbatkę z miodem. Pozwoli to na idealne zwieńczenie Twojej wizyty w SPA. Warto zainteresować się także naszą ofertą promocyjną SPA. Niejednokrotnie mamy atrakcyjną ofertę na masaże tajskie i masaże balijskie. Wybierając nasze SPA możesz skorzystać z aktualnej promocji na nasze masaże tajskie lub masaże balijskie w Radomiu.

Masaż w Radomiu – masaż Radom jak się przygotować?

Dla wszystkich tych, którzy po raz pierwszy mają zamiar skorzystać z dobrodziejstw masaży balijskich i tajskich przygotowaliśmy zestaw podstawowych informacji, które pozwolą, by czerpać jak najwięcej przyjemności z masażu balijskiego. Prosimy o przybycie do SPA ok. 5-10 minut przed planowaną godziną wizyty. Pozwoli to na komfortowe przygotowanie się do masażu lub zabiegu, w tym na wypełnienie karty klienta.

Istnieje możliwość wzięcia prysznica przed lub po zabiegu – prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania z prysznica recepcji, co pozwoli na komfortowe przeprowadzenie wizyty kolejnego gościa. W przypadku masażu twarzy prosimy również o wykonanie demakijażu.

Tao Tao Spa