Masaż rodzinny (dla rodzica + dziecka)

Masaż rodzinny to doskonała forma na wspólne spędzenie czasu przez rodzica + dziecko. To pakiet stworzony z myślą o naszych najmłodszych gościach i o ich rodzicach, którzy potrzebują odprężenia.

Masaż rodzinny (dla rodzica + dziecka)

Masaż rodzinny – dla dziecka i rodzica – to cudowna forma wspólnego czasu przygotowana z myślą o najmłodszych gościach naszego SPA. Podczas masażu rodzinnego dziecko oraz rodzic mają wykonywany wybrany masaż (w wariancie 30 lub 45-minutowym) w tym samym gabinecie. To nie tylko wspólny relaks, ale i niezapomniane chwile dla Waszej dwójki!

W ramach Masażu Rodzinnego dla proponujemy jeden z naszych najpopularniejszych masaży: masaż balijski, masaż tajski (częściowy lub całego ciała), liftingujący masaż twarzy KOBIDO lub masaż balijski gorącą czekoladą. Ten ostatni szczególnie polecamy naszym najmłodszym gościom. Jak powszechnie wiadomo każde dziecko – czy duże czy małe – uwielbia czekoladę. To właśnie w ramach tego pakietu dostępny jest relaksacyjny masaż czekoladą dla wszystkich naszych najmłodszych klientów.

Masaż rodzinny wykonywany jest w gabinecie podwójnym, co pozwala na zapewnienie Wam najwyższego komfortu podczas wizyty. 

Macie Państwo do wyboru dwa warianty czasowe Masażu Rodzinnego (dla rodzica i dziecka):

  • Wariant 30 – minutowy. Wybór dla dziecka i rodzica: częściowy masaż balijski olejkiem kokosowym lub częściowy masaż tajski na sucho (wybrane partie ciała spośród następujących: plecy, szyja, głowa / nogi, stopy / dłonie, ręce), 
  • Wariant 45 – minutowy. Wybór dla dziecka i rodzica: masaż balijski gorącą czekoladą całego ciała lub tradycyjny masaż balijski ciała lub liftingujący masaż twarzy KOBIDO (KOBIDO dostępne wyłącznie dla rodzica).

Sprawdź cenę masażu rodzinnego dla rodzica i dziecka w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

30 min - 290 PLN
45 min - 370 PLN

30 min - 320 PLN
45 min - 400 PLN

30 min - 270 PLN
45 min - 350 PLN

30 min - 280 PLN
45 min - 370 PLN

30 min - 270 PLN
45 min - 350 PLN

30 min - 270 PLN
45 min - 350 PLN

30 min - 270 PLN
45 min - 350 PLN

30 min - 290 PLN
45 min - 370 PLN

30 min - 320 PLN
45 min - 400 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Wspólny masaż dla dziecka i rodzica to gwarancja świetnie spędzonego czasu

Wybierając masaż rodzinny dla siebie i swojego dziecka masz gwarancję świetnie spędzonego czasu tylko we dwójkę. Oferta rodzinna jest przygotowana z myślą o naszych najmłodszych gościach – do wyboru mamy bowiem m.in. masaż gorącą czekoladą, a jak wszyscy wiemy – dzieci uwielbiają słodycze i wszystko to, co słodkie!

Przygotowując ofertę rodzinną pomyśleliśmy również o rodzicach – tutaj mamy do wyboru m.in. liftingujący masaż twarzy KOBIDO, który jest absolutnym bestsellerem u wszystkich Pań oraz masaże balijskie i tajskie – doskonała forma relaksu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Pakiet rodzinny dostępny jest w każdej z naszych lokalizacji – masaże odbywają się w gabinetach podwójnych, przeznaczonych do masaży dla rodziców i dzieci.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu internetowego

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa