Masaż tajski dolnych partii ciała (nogi, stopy, pośladki)

Masaż tajski dolnych partii ciała rekomendowany jest w szczególności osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

Masaż tajski dolnych partii ciała (nogi, stopy, pośladki)

Masaż tajski dolnych partii ciała to masaż częściowy wybranych części ciała – nóg, stóp oraz pośladków. Masaż tajski dolnych partii ciała wykonywany jest w pozycji leżącej, przy wykorzystaniu podgrzanego olejku.

Ten typ masażu tajskiego rekomendowany jest wszystkim tym, którzy prowadzą aktywny tryb życia – w szczególności spędzają dużo czasu w pozycji stojącej lub przy biurku. Podczas masażu tajskiego dolnych partii ciała rozmasowywane są spięte mięśnie dolnej partii ciała – tj. nóg, stóp oraz pośladków.

Podczas tego masażu skupiamy się na najbardziej spiętych partiach dolnej części ciała. W szczególności, masażystki pracują nad spiętymi mięśniami i punktami okolic łydek, ud, bioder, pośladków oraz stóp. Masaż jest dynamiczny i głęboki, dzięki czemu przynosi oczekiwane rezultaty.

Masaż tajski dolnych partii ciała przebiega początkowo na sucho, podobnie jak klasyczny masaż tajski. Wtedy masażystki wyczuwają wszystkie spięte mięśnie i próbują je rozluźnić dzięki ugniataniu i rozciąganiu. Następnie wykonywany jest masaż z użyciem olejku kokosowego. 

Tajski masaż dolnych partii ciała ma na celu likwidację napięcia oraz bólu mięśni nóg i stóp, a także wyeliminowanie uczucia tzw. „ciężkich nóg”.

Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę to 60 minut – pozwoli to rozluźnić wszystkie napięte mięśnie w Twoim ciele.

Sprawdź cenę tajskiego masażu dolnych partii ciała w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h – 150 PLN
1h – 220 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h - 150 PLN
1h - 220 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Tajski masaż dolnych partii ciała - nogi, stopy, pośladki. Czego możesz się spodziewać?

Masaż tajski dolnych partii ciała – nogi, stopy, pośladki – należy do grupy masaży tajskich, głębokich i intensywnych. Tajski masaż dolnych partii ciała nastawiony jest na rozmasowanie mięśni nóg, stóp, ud, pośladków oraz łydek.

Masaż początkowo będzie wykonywany na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, masując kolejno pośladki, nogi, uda, łydki oraz stopy. 

Masaż Tajski Dolnych Partii Ciała ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z masażu tajskiego wybranych partii ciała – nogi, stopy, pośladki. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. 

Masaż Tajski wybranych partii ciała to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie mocny, skuteczny masaż, który działa korzystnie na cały organizm. Siła masażu tajskiego w Tao Tao SPA jest zawsze dostosowana do potrzeb klienta. 

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa