Masaż tajski w Radomiu – informacje

Masaż tajski w Radomiu to absolutna nowość. Tao Tao SPA to pierwsze takie miejsce na mapie Radomia, w którym masaż tajski jest wykonywany przez masażystki z Bali. W balijskich SPA Tao Tao SPA masują wyłącznie certyfikowane masażystki z Bali, które są uznawane za jedne z najwybitniejszych masażystek na świecie. Certyfikowane masażystki z Bali dają 100% pewność, że wybierając masaż balijski lub masaż tajski w naszym balijski SPA, Twój masaż będzie na najwyższym poziomie. Odwiedzając jeden z naszych salonów (od maja 2022 roku dostępny także w Radomiu) masz pewność, że Twoja wizyta będzie niezapomniana i odbędzie się w zgodzie z duchem i klimatem balijskich tradycji. 

Dlaczego masaż tajski? Czym jest masaż tajski – Radom?

Masaż tajski często nazywany jest pasywną yogą. Dedykowany jest wszystkim miłośnikom mocnego masażu zawierającego elementy rozciągania. Umów się na masaż tajski w Radomiu już teraz. Masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Tajski masaż to masaż mocny i dynamiczny, zawierający elementy rozciągania, ugniatania i naciskania. Klasyczny masaż tajski  stanowi połączenie elementów jogi pasywnej, akupresury, medytacji i rozciągania. Każdy masaż tajski w naszych SPA wykonywany jest w specjalnym stroju do masażu tajskiego. W Radomiu masaż tajski wykonywany jest przez certyfikowane masażystki z Bali, posiadające wieloletnie doświadczenie w masażu tajskim i masażu balijskim.

Masaż tajski w Radomiu – na czym polega masaż tajski klasyczny

Masaż tajski w Radomiu polega m.in. na mocnym i silnym uciskaniu miejsc na ciele. Klasyczny masaż tajski w Radomiu zawsze rozpoczyna się od masażu dolnych partii ciała (masaż stóp). Masaż tajski wykonywany jest zarówno rękami, jak i łokciami, kciukami, stopami oraz kolanami terapeutki. Do masażu tajskiego klasycznego nie wykorzystujemy żadnego olejku.

Pamiętaj, że istnieją dwa warianty masażu tajskiego dostępnego w Radomiu – masaż tajski klasyczny oraz masaż tajski olejkowy w Radomiu. Masaż tajski klasyczny wykonywany jest na sucho, bez użycia olejku – już teraz ten wariant masażu tajskiego dostępny jest w Radomiu. Masaż tajski olejkowy dostępny w Radomiu wykonywany jest przy użyciu ciepłego olejku, który w trakcie masażu tajskiego rozprowadzany jest po ciele.

Tajski masaż Radom – masaż Radom

Klasyczny masaż tajski (tradycyjny) należy do masaży orientalnych i jest typem masażu głębokiego. Obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Tuż przed masażem zostaniecie Państwo poproszeni o założenie luźnego, tradycyjnego stroju do masażu tajskiego. Do tego masażu nie wykorzystujemy żadnego olejku.

Masaż tajski (klasyczny) to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych masaży na świecie, mający swoje początki już w starożytności. Klasyczny masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Filozofia masażu tajskiego opiera się na połączeniu akupresury najważniejszych punktów na ciele, intensywnego rozciągania, elementów yogi pasywnej oraz refleksologii.

Masaż tajski w Radomiu – czy ten masaż w Radomiu jest dobrym wyborem?

Tajski masaż klasyczny ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z klasycznego masażu tajskiego. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że klasyczny masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała.

Klasyczny masaż tajski sprawi, że pozbędziesz się uciążliwego bólu w plecach oraz wyzbędziesz się dokuczającego uczucia tzw. blokady w swoich mięśniach i stawach.

Tao Tao Spa