Masaż tajski zdrowotny 
stemplami ziołowymi

Masaż tajski stemplami ziołowymi to idealna terapia łącząca w sobie leczenie ciepłem, aromaterapię oraz akupresurę.

Tajski masaż zdrowotny stemplami ziołowymi

O niezwykłych właściwościach tajskich stempli ziołowych wiadomo nie od dziś. W Tao Tao SPA mamy dla Ciebie tajski masaż stemplami ziołowymi powstały na bazie aromaterapii i akupresury.

Masaż tajski stemplami ziołowymi to idealna terapia łącząca w sobie leczenie ciepłem, aromaterapię oraz akupresurę. Masaż ten, znany od wieków w Tajlandii, jest znakomitym środkiem do walki z przeziębieniem i zmęczeniem. Do wykonania tego masażu, masażystki używają bawełnianych sakiewek, które są wypełnione mieszanką leczniczych ziół: trawy cytrynowej, imbirem, cynamonem, limonką, kamforą, zieloną herbatą i liśćmi tamaryndowca.

Kompresy przed użyciem są rozgrzewane, dzięki czemu, przy kontakcie z ciałem, uwalniają lecznicze olejki oraz aromaty. Masaż ten obejmuje całe ciało, które uprzednio jest rozmasowywane przy użyciu ciepłego olejku kokosowego. Masaż ten ma właściwości relaksacyjne i lecznicze. To również świetny pomysł na prezent, zarówno dla niej jak i dla niego.

Masaż tajski stemplami ziołowymi ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Ta unikalna, tradycyjna sztuka lecznictwa stosowana jest w Tajlandii od setek lat. Tajski masaż stemplami ziołowymi pozwoli Ci wyzbyć się dokuczającego uczucia tzw. blokady w mięśniach i stawach, a także rozładować napięte mięśnie i rozluźnić stawy oraz ścięgna.

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 90 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Masaż tajski stemplami ziołowymi dostępny jest również w wariancie dla dwojga.

Sprawdź cenę masażu tajskiego zdrowotnego stemplami ziołowymi w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h – 330 PLN
2h – 390 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1,5h - 330 PLN
2h - 390 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż Tajski Stemplami Ziołowymi
- czego możesz się spodziewać?

Masaż tajski stemplami ziołowymi należy do masaży orientalnych i jest typem masażu głębokiego. Obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Masaż Tajski Stemplami Ziołowymi wykonywany jest przy użyciu podgrzanych stempli ziołowych. Świetnie sprawdza się jako masaż rozgrzewający.

Masaż tajski stemplami ziołowymi ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z klasycznego masażu tajskiego. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że klasyczny masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. Masaż Tajski sprawi, że:

– pozbędziesz się uciążliwego bólu w plecach,

– wyzbędziesz się dokuczającego uczucia tzw. blokady w swoich mięśniach i stawach,

– rozładujesz napięte mięśnie i rozluźnisz stawy oraz ścięgna, 

– poprawisz funkcjonowanie swojego układu limfatycznego, krążenia krwi oraz zwiększysz zakres swojego ruchu.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż tajski ziołowymi stemplami ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 21

Tagi : masaż tajski stemplami ziołowymi , masaż Mokotów , masaż Konstancin, masaż Łódź

Tao Tao Spa