MASAŻ TAJSKI w WARSZAWIE
FAQ

Szukasz masażu tajskiego w Warszawie? Często zadawane pytania na temat masażu tajskiego.

Salon masażu tajskiego i masażu balijskiego Tao Tao Spa & Massage znajduje się w Warszawie na ul. Stryjeńskich 6/1c (od ulicy Telekiego), na warszawskim Ursynowie. Balijskie SPA jest dobrze widoczne z głównej ulicy. Znajdujemy się na parterze. 

Tak, przed Salonem Masażu Tajskiego i Masażu Balijskiego Tao Tao Spa & Massage znajduje się dużo miejsc parkingowych – zarówno przed, jak i za budynkiem. Parking dla klientów balijskiego SPA Tao Tao Spa & Massage jest bezpłatny. 

Nasz Salon Masażu Tajskiego w Warszawie posiada w ofercie kilka różnych wersji masażu tajskiego, w tym klasyczny masaż tajski  masaż tajski olejkami oraz masaż tajski sportowy (fit thai body). Tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z masażem tajskim, zdecydowanie rekomendujemy masaż tajski olejkami. Optymalny czas masażu tajskiego dla rozpoczynających przygodę z masażem tajskim to 90 min – będzie to wystarczający czas, aby nasza terapeutka rozmasowała wszystkie spięte mięśnie. Z uwagi na to, iż masaż tajski olejkowy jest wykonywany na bazie ciepłego olejku, jest to masaż zdecydowanie bardziej delikatny niż klasyczny masaż tajski.

Tak, w naszym salonie balijskiego i tajskiego masażu masaże wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Indonezji (w szczególności z Bali) oraz Azji (Wietnam, Tajlandia). Decydując się na salon masażu balijskiego i tajskiego Tao Tao Spa & Massage macie Państwo pewność, iż masaż zostanie wykonany przez certyfikowaną masażystkę z wieloletnim doświadczeniem.

Nie, masaż tajski w Warszawie Tao Tao Spa & Massage wykonywany jest w dostarczonym przez nas luźnym stroju – koszulce i spodenkach. Nie ma potrzeby przynoszenia na masaż tajski własnego stroju.

Masaż Tajski w Warszawie – wykonywany w Tao Tao Spa & Massage – jest masażem mocnym, skupionym na elementach rozciągania, ugniatania i uciskania. Dla wszystkich tych, którzy szukają masażu w 100% relaksacyjnego polecamy na pierwszy raz orientalny masaż balijski, który jest co do zasady masażem bardziej delikatnym niż masaż tajski.

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu: 603 892 782 lub przez e-mail: ursynow@taotaospa.pl. Wizyta musi być potwierdzona przez Salon. 

W przypadku zbliżającej się daty ważności vouchera prezentowego prosimy o jak najszybszy kontakt z Salonem. W przypadku voucherów zakupionych bezpośrednio w Tao Tao Spa & Massage, możemy przedłużyć ważność voucherów o ustalony czas. Uwaga: prosimy przestrzegać terminów realizacji voucherów od partnerów prezentowych – po upływie terminu wskazanego na voucherze, nie mamy możliwości realizacji takiego voucheru. 

Tak, w przypadku niemożności skorzystania z vouchera osobiście, można go przekazać drugiej osobie. Warunki realizacji voucherów nie ulegają zmianie. 

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctu

Tak, usługi można wymienić, jeśli opiewają na taką samą/niższą kwotę. Jeżeli kwota usługi jest wyższa, niż ta, którą obejmuje voucher, należy pokryć różnicę. Wszelkich informacji dotyczących zamiany usług udzieli recepcja balijskiego spa. 

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do masażu. Na miejscu zadbaliśmy o wszystkie niezbędne rzeczy: klapki i bieliznę jednorazową. Posiadamy również szlafroki oraz stroje do masażu tajskiego.

Voucher prezentowy możesz mieć w formie elektronicznej. W przypadku braku vouchera, nie możemy zrealizować wizyty.

Wizyty należy odwołać z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W przeciwnym razie voucher przepada. 

Tak, oczywiście. Akceptujemy wszystkie karty płatnicze. 

Tak, na miejscu przygotujemy elegancko zapakowany voucher na wybraną usługę lub voucher kwotowy.

Lokalizacja - Ursynów

Stryjeńskich 6/1c, Warszawa 

(wejście od ulicy Telekiego)

Godziny otwarcia

12.00 – 21.00 – PON – PIĄTEK

11.00-19.00 – SOB – NIEDZIELA

Kontakt

Telefon: 603 892 782

E-mail: ursynow@taotaospa.pl

Tao Tao Spa