Masaż tajski górnych partii ciała (plecy, szyja i głowa)

Tajski masaż górnych partii ciała pozwoli wyzbyć Ci się bólu w plecach i karku.

Masaż tajski górnych partii ciała (plecy, szyja i głowa)

Ból pleców, szyi i głowy nie daje Ci spokoju? Wypróbuj tajski masaż górnych partii ciała, czyli masaż pleców, szyi i głowy. Masaż tajski górnych partii ciała (plecy, szyja i głowa) to idealna propozycja dla osób pracujących długo w pozycji siedzącej. 

Dzięki temu masażowi, pozbędziesz się bólu pleców, który potrafi być bardzo uporczywy. W szczególności odczuwany jest ból odcinka piersiowego oraz charakterystyczny ból wokół łopatek. Podczas tego masażu, masażystki skupiają się wyłącznie na górnych partiach ciała, masując kolejno całe plecy, ramiona, szyję i głowę. Masaż jest dynamiczny i głęboki, dzięki czemu przynosi oczekiwane rezultaty.

Masaż tajski pleców, szyi i głowy przebiega początkowo na sucho, podobnie jak klasyczny masaż tajski. Wtedy masażystki wyczuwają wszystkie spięte mięśnie i próbują je rozluźnić dzięki ugniataniu i rozciąganiu. Następnie wykonywany jest masaż z użyciem olejku kokosowego. 

Tajski masaż częściowy (masaż pleców, szyi i głowy) to połączenie technik stosowanych w masażu tajskim, wykonywany jest przy użyciu technik uciskowo – wyciągających. Tajski masaż górnych partii ciała redukuje bóle pleców, szyi i głowy, a także niweluje napięcie mięśniowe oraz przykurcze. Masaż tajski pleców, szyi i głowy może również pozytywnie wpływać na eliminację bólów głowy oraz pobudzenie krążenia krwi. Tajski masaż górnych partii ciała rozluźnia górne partie mięśniowe pozytywnie wpływając na samopoczucie. 

Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę to 60 minut – pozwoli to rozluźnić wszystkie napięte mięśnie w Twoim ciele.

Sprawdź cenę tajskiego masażu pleców, szyi i głowy w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h – 150 PLN
1h – 220 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h - 150 PLN
1h - 220 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż Tajski Górnych Partii Ciała (Plecy, Szyja, Głowa) - czego możesz się spodziewać?

Masaż tajski pleców, szyi i głowy należy do grupy masaży orientalnych, głębokich i intensywnych. Tajski masaż górnych partii ciała nastawiony jest na rozmasowanie pleców, karku, szyi i głowy.

Masaż początkowo będzie wykonywany na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, masując kolejno plecy, kark, ramiona głowę i ręce. Tajski masaż wybranych partii ciała – szyi, głowy i ramion, podobnie jak Klasyczny Masaż Tajski, zawiera elementy rozciągania. Zarówno przed i po masażu jest możliwość wzięcia prysznica.

Masaż Tajski ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z masażu tajskiego wybranych partii ciała – szyi, pleców i głowy. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. Masaż Tajski sprawi, że:

  • pozbędziesz się uciążliwego bólu w plecach,
  • wyzbędziesz się dokuczającego uczucia tzw. blokady w swoich mięśniach i stawach,
  • rozładujesz napięte mięśnie i rozluźnisz stawy oraz ścięgna, 
  • poprawisz funkcjonowanie swojego układu limfatycznego, krążenia krwi oraz zwiększysz zakres swojego ruchu.

Masaż Tajski wybranych partii ciała to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie mocny, skuteczny masaż, który działa korzystnie na cały organizm. Siła masażu tajskiego w Tao Tao SPA jest zawsze dostosowana do potrzeb klienta.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa