Masaż tajski olejkowy

Połączenie klasycznego masażu tajskiego z elementami relaksującymi oraz rozluźniającymi z wykorzystaniem ciepłego olejku.

Masaż Tajski Olejkowy

Masaż tajski olejkowy to połączenie klasycznego masażu tajskiego z elementami relaksującymi oraz rozluźniającymi. Olejkowy masaż tajski to masaż sportowy, wykonywany z wykorzystaniem bezwonnego olejku kokosowego.

Masaż tajski olejkowy, oparty na filozofii klasycznego masażu tajskiego, łączy w sobie zarówno elementy lecznicze, jak i relaksacyjne. Tajski masaż olejkowy, podobnie jak klasyczny masaż tajski, zawiera elementy rozciągania. Dzięki temu jest świetnym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z masażem tajskim.

Przy masażu tajskim olejkowym wykorzystywany jest podgrzany naturalny olej kokosowy, który nawilża i regeneruje skórę. Olej zapewnia również niezbędny poślizg, umożliwiający rozmasowanie głębszych partii mięśni. Podczas tajskiego masażu olejkowego wzmagany jest przepływ limfy w ciele, poprawia się krążenie krwi oraz ogólne dotlenienie tkanek.

Istnieje możliwość wymiany olejku na aromatyczny, nawilżający olejek pomarańczowy, mango lub wanilia – kokos – za dopłatą 30 PLN.

Olejkowy masaż tajski rekomendowany jest w szczególności osobom:

  • narażonym na wzmożony wysiłek  fizyczny – np. po intensywnych treningach czy też ciężkiej pracy fizycznej, 
  • prowadzącym siedzący tryb życia, z bólami pleców oraz kręgosłupa,
  • osoby ze spiętymi i bolącymi mięśniami bądź partiami ciała.

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 90 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę masażu tajskiego olejkowego w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 200 PLN
1,5h - 260 PLN
2h - 310 PLN

1h – 220 PLN 
1,5h – 290 PLN
2h – 350 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 190 PLN
1,5h - 250 PLN
2h - 300 PLN

1h - 200 PLN
1,5h - 260 PLN
2h - 310 PLN

1h – 220 PLN 
1,5h – 290 PLN
2h – 350 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż Tajski Olejkowy
- czego możesz się spodziewać?

Masaż tajski olejkowy należy do grupy masaży orientalnych, głębokich i obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). W pierwszej kolejności masaż będzie wykonywany na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku kokosowego, masując kolejno nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. Tajski Masaż Olejkowy, podobnie jak Klasyczny Masaż Tajski, zawiera elementy rozciągania.  W trakcie zostaniecie Państwo poproszeni o zmianę pozycji na plecy, gdzie zostanie wykonany masaż nóg i stóp, masaż karku, rąk, dłoni oraz głowy i twarzy.

Masaż tajski ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z olejkowego masażu tajskiego. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. Masaż Tajski Olejkami sprawi, że:

  • pozbędziesz się uciążliwego bólu w plecach,
  • wyzbędziesz się dokuczającego uczucia tzw. blokady w swoich mięśniach i stawach,
  • rozładujesz napięte mięśnie i rozluźnisz stawy oraz ścięgna, 
  • poprawisz funkcjonowanie swojego układu limfatycznego, krążenia krwi oraz zwiększysz zakres swojego ruchu.

Olejkowy masaż tajski to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie skuteczny masaż, który działa korzystnie na cały organizm. Siła masażu tajskiego w Tao Tao SPA jest zawsze dostosowana do potrzeb klienta.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa