Odżywczy Peeling Ciała

Odżywczy peeling ciała to rewelacyjny zabieg złuszczający martwe komórki naskórka oraz pobudzający jego odnowę.

Odżywczy peeling ciała

Odżywczy peeling ciała to rewelacyjny zabieg złuszczający martwe komórki naskórka oraz pobudzający jego odnowę. Wybierz „Odżywczy Peeling Ciała” z wykorzystaniem jednym z naszych naturalnych peelingów przygotowanych zgodnie z indonezyjską recepturą (kawa, kokos, mango lub pomarańcza).

Do przygotowania peelingów używamy również naturalny olej kokosowy, który sprawia, że nasze peelingi są tłuste, pozostawiając skórę dogłębnie nawilżoną, a nie podrażnioną, jak w przypadku innych peelingów. Już po jednej sesji peelingu całego ciała zauważysz, jak skóra staje się jedwabiście gładka i promienna. Przy regularnym korzystaniu z peelingu, pozbędziesz się nadmiaru toksyn z organizmu, jednocześnie wzmacniając strukturę skóry i redukując tzw. “pomarańczową skórkę”.

 

„Odżywczy Peeling Ciała” jest zabiegiem, który ma na celu złuszczyć nadmiar naskórka i pobudzić komórki skóry do odbudowy. Dzięki zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia oraz technik masażu balijskiego, peeling przynosi widoczne rezultaty już podczas pierwszego zabiegu. Peeling obejmuje całe ciało – przód oraz tył. Samodzielnie wybierzesz swój ulubiony rodzaj peelingu – o określonym zapachu i sile tarcia.

Sprawdź cenę peelingu ciała w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

0,5h - 130 PLN

0,5h - 150 PLN

0,5h - 120 PLN

0,5h - 140 PLN

0,5h - 120 PLN

0,5h - 120 PLN

0,5h - 120 PLN

0,5h - 130 PLN

0,5h - 150 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po zabiegu - prosimy o informację przy zapisie.

Peeling Ciała
- czego możesz się spodziewać?

Peeling całego ciała jest zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu złuszczyć nadmiar naskórka i pobudzić komórki skóry do odbudowy. Dzięki zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia oraz technik masażu balijskiego, peeling przynosi oczekiwane rezultaty już podczas pierwszego zabiegu.

Peeling obejmuje całe ciało – przód oraz tył. Samodzielnie wybierzesz swój ulubiony rodzaj peelingu – o określonym zapachu i sile tarcia.

Dostępne warianty peelingu: kokosowy, kawowy, sezonowy (limitowana dostępność).

Zarówno przed zabiegiem, jak i po, jest możliwość wzięcia prysznica.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Peeling całego ciała ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 22

Tao Tao Spa