Płock

Magiczne miejsce wyciszenia i relaksu na mapie Płocka. Masaże tajskie i masaże balijskie w Płocku wykonywane przez certyfikowane mistrzynie masażu z Bali. Zapraszamy do rezerwacji terminów na masaże tajskie i balijskie w Płocku!

Płock

Płock – to właśnie w tym mieście mieści najnowsza lokalizacja naszego balijskiego SPA. Tao Tao SPA – Płock to miejsce całkowitego wyciszenia i relaksu, w którym odprężysz swoje ciało i oderwiesz się od trosk życia codziennego. Nasz salon SPA w Płocku to doskonały wybór na formę relaksu i balijskiego odprężenia. Dyplomowane mistrzynie masażu z Bali, luksusowa atmosfera SPA oraz najwyższy standard obsługi – zadbamy o to, by SPA w Płocku było wyjątkowym miejscem na mapie tego miasta i okolicy.

Nasz salon SPA w Płocku będzie znajdował się w ścisłym centrum Płocka. Przed budynkiem będą dostępne liczne miejsca parkingowe dla korzystających z usług naszego balijskiego SPA.  Znakomita lokalizacja salonu Tao Tao SPA w Płocku sprawia, że salon masażu w Płocku Tao Tao SPA jest łatwo dostępny dla mieszkańców Płocka i okolic.

Tao Tao SPA – Płock to luksusowe SPA w Płocku, w którym zaznasz leczniczych właściwości masaży tajskich i masaży balijskich. Wybierając nasze SPA w Płocku masz całkowitą pewność, że Twój masaż zostanie wykonany przez dyplomowaną mistrzynię masażu z Bali, zgodnie ze sztuką przekazywaną od lat w lokalnej szkole masażu na Bali.

O nas

Tao Tao SPA – Płock to balijskie SPA, w którym prym wiodą dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. 10. lokalizacja naszego balijskiego SPA mieści się w ścisłym centrum Płocka. Wizytę można zarezerwować poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z salonem w Płocku – dane kontaktowe znajdziecie Państwo powyżej.

Jesteśmy najchętniej polecanym balijskim SPA – leczymy naszych gości dotykiem od kilku lat, zapewniając im nie tylko odprężenie i relaks, ale i pomagając w walce z bólami mięśni i kręgosłupa. Odwiedzając nasze SPA w Piasecznie masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i zmysły. Dyplomowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali, klimatyczny wystrój i atmosfera sprzyjająca wyciszeniu, a na koniec aromatyczna tajska herbatka przygotowywana przez nasze masażystki z Bali.

*

W balijskich SPA Tao Tao SPA – w tym w naszym SPA w Płocku – masują wyłącznie najwybitniejsze masażystki z Bali. Każda z nich pochodzi z Indonezji, gdzie integralną życia każdego człowieka jest właśnie masaż. Nasze masażystki swoją wiedzę zdobywały poprzez wieloletnią naukę w szkołach masażu na Bali, ale nie tylko – część wiedzy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie od starszych członków rodziny naszych terapeutek z Bali. Mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego współpracujące z Tao Tao SPA – Płock zostały wybrane w drodze kilkumiesięcznej rekrutacji, która odbywała się właśnie na Bali.

Masaże w Tao Tao SPA – Płock wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali. Każda z naszych terapeutek może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w Indonezji oraz renomowanych hotelach i SPA na całym świecie, ale i serdecznością, uśmiechem i ciepłem, które sprawią, że Twoja wizyta w SPA w Płocku będzie wyjątkowa.  

Masaże tajskie w Płocku

Masaże tajskie i balijskie należą do grupy masaży orientalnych o właściwościach nie tylko relaksacyjnych, ale i leczniczych. W każdym z naszych SPA, w tym również w SPA w Płocku, oferujemy Państwu szeroki wachlarz masaży tajskich i balijskich, w tym klasyczny masaż tajski, tajski masaż olejkowy, masaż balijski, czy też masaże dla dwojga. Jeśli przed wizytą w SPA nie jesteście Państwo zdecydowani na konkretny masaż lub rytuał, nasi pracownicy recepcji z przyjemnością opowiedzą Państwu o poszczególnych masażach oraz pozwolą wybrać masaż, który spełni Państwa oczekiwania.

*

Masaże tajskieTajskie masaże znane są ze swoich działań leczniczo-zdrowotnych. Przed wyborem odpowiedniego masażu tajskiego należy upewnić się, czy na pewno ten rodzaj masażu będzie najlepszym wyborem – w szczególności w przypadku pierwszej wizyty. Masaże tajskie należą do grupy najstarszych masaży leczniczych. Początek ich historii sięga 2500 lat wstecz. Filozofia masażu tajskiego opiera się na przepływie energii w ciele

Masaż tajski klasyczny oraz tajski masaż olejkowy to typy tzw. głębokiego masażu. Sekwencja unikalnych technik, stanowiących połączenie akupresury punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii, wpływa na wyjątkowość tego masażu. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran”, co oznacza starożytny klasyczny masaż.

*

Masaż tajski klasyczny a tajski masaż olejkowy. Częstym pytaniem pojawiających się u naszych gości jest pytanie dotyczące różnic między masażem tajskim klasycznym a tajskim masażem olejkowym. Każdy z tych masaży należy do grupy masaży tajskich – są to masaże dynamiczne, zawierające elementy ugniatania, rozciągania i naciskania. Tajski Masaż Klasyczny wykonywany jest na sucho, w specjalnym stroju do masażu tajskiego, który otrzymacie w trakcie wizyty w naszym salonie w Płocku. Tajski Masaż Olejkowy jest z kolei masażem olejkowym, wykonywanym przy użyciu podgrzanego olejku i wykonywany jest w jednorazowej bieliźnie. Na pierwszą wizytę rekomendujemy tajski masaż olejkowy – rozgrzany olejek pozwoli przygotować Twoje ciało do masażu tajskiego klasycznego.

Masaże balijskie w Płocku

Masaże balijskie. W ofercie balijskiego SPA Tao Tao SPA – Płock znajdziecie Państwo szereg masaży balijskich, które mają właściwości nie tylko relaksacyjne, ale i lecznicze. Wśród najpopularniejszych wyborów znajduje się relaksacyjny masaż balijski (wykonywany przy użyciu podgrzanego olejku), balijski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż we dwoje, a także balijski masaż gorącą czekoladą. Nasi eksperci z salonu w Płocku chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni rodzaj masażu.

*

Masaż balijski – na czym polega? To jedno z najczęstszych pytań, które kierują Państwo do Nas bezpośrednio przed wizytą. Masaż Balijski, dostępny również w SPA w Płocku, to masaż całego ciała, z wyłączeniem okolic intymnych. Balijski masaż wykonywany jest przy użyciu podgrzanego olejku kokosowego i polega na dokładnych rozmasowywaniu wszystkich spiętych partii ciała. Masaż ten może być masażem relaksacyjnym, ale i masażem mocnym – wszystko zależy od preferowanej siły ucisku wybranej przez Państwa przed wizytą. Masaż balijski jest jednym z najczęściej wybieranych masaży w naszym SPA w Płocku.

*

Masaże dla Dwojga w Płocku. Często wybieranym wariantem masażu balijskiego jest masaż dla dwojga. Masaż dla dwojga wykonywany jest w naszym SPA w Płocku w nastrojowej atmosferze, w specjalnym gabinecie przeznaczonym do masażu dla dwojga. To wspaniała forma przeżycia i wspólnego spędzenia czasu, voucher na masaż dla dwojga sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej Państwu osoby. Masaż dla Dwojga może być nie tylko masażem balijskim – w Tao Tao SPA Płock oferujemy różne warianty masażu dla dwojga, w tym tajski masaż dla dwojga, masaż dla dwojga gorącymi kamieniami lub prozdrowotny masaż dla dwojga tajskimi stemplami ziołowymi.

Vouchery podarunkowe - SPA w Płocku

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż Płock ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż Płock, masaże Płock, masaż w Płocku, masaz tajski Płock, masaż Płock

Tao Tao Spa