Płock

Magiczne miejsce wyciszenia i relaksu na mapie Płocka. Masaże tajskie i masaże balijskie w Płocku wykonywane przez certyfikowane mistrzynie masażu z Bali. Zapraszamy do rezerwacji terminów na masaże tajskie i balijskie w Płocku!

Płock

Godziny otwarcia SPA w Płocku:

Poniedziałek – niedziela: 11.00 – 21.00

Płock – to właśnie w tym mieście mieści najnowsza lokalizacja naszego balijskiego SPA. Tao Tao SPA – Płock to miejsce całkowitego wyciszenia i relaksu, w którym odprężysz swoje ciało i oderwiesz się od trosk życia codziennego. Nasz salon SPA w Płocku to doskonały wybór na formę relaksu i balijskiego odprężenia. Dyplomowane mistrzynie masażu z Bali, luksusowa atmosfera SPA oraz najwyższy standard obsługi – zadbamy o to, by SPA w Płocku było wyjątkowym miejscem na mapie tego miasta i okolicy.

Nasz salon SPA w Płocku będzie znajdował się w ścisłym centrum Płocka. Przed budynkiem będą dostępne liczne miejsca parkingowe dla korzystających z usług naszego balijskiego SPA.  Znakomita lokalizacja salonu Tao Tao SPA w Płocku sprawia, że salon masażu w Płocku Tao Tao SPA jest łatwo dostępny dla mieszkańców Płocka i okolic.

Tao Tao SPA – Płock to luksusowe SPA w Płocku, w którym zaznasz leczniczych właściwości masaży tajskich i masaży balijskich. Wybierając nasze SPA w Płocku masz całkowitą pewność, że Twój masaż zostanie wykonany przez dyplomowaną mistrzynię masażu z Bali, zgodnie ze sztuką przekazywaną od lat w lokalnej szkole masażu na Bali.

massage SPA thai massage Balinese Massage Warszaw Cracow Lodz

TRADYCYJNY MASAŻ BALIJSKI

Masaż balijski to jeden z najbardziej relaksacyjnych masaży, wykonywany na podgrzanym olejku kokosowym.

masaż dla dwojga Warszawa masaże warszawa masaże tajskie dla dwojga warszawa spa in Warsaw thai massage for couple

MASAŻE DLA DWOJGA

Masaż dla Dwojga to doskonała forma wspólnego relaksu, dostępna w kilku różnych wariantach. Masaż dla Dwojga wykonywany jest w tym samym gabinecie.

masaże w warszawie masssage in Warsaw tajski masaż warszawa Kraków łódź radom

PROZDROWOTNY MASAŻ BALIJSKI

Mocny, głęboki masaż balijski z wykorzystaniem ciepłego olejku oraz technik masażu głębokiego – m.in. przedramion oraz łokci.

kobido Kraków kobido cracow kobido warszawa kobido in Łódź

KOBIDO - CERTYFIKOWANY LIFTING TWARZY

Japoński liftingujący masaż twarzy KOBIDO to hit ostatnich miesięcy. Intensywny masaż twarzy, dekoltu i okolic.

O nas

Tao Tao SPA – Płock to balijskie SPA, w którym prym wiodą dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. 10. lokalizacja naszego balijskiego SPA mieści się w ścisłym centrum Płocka. Wizytę można zarezerwować poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z salonem w Płocku – dane kontaktowe znajdziecie Państwo powyżej.

Jesteśmy najchętniej polecanym balijskim SPA – leczymy naszych gości dotykiem od kilku lat, zapewniając im nie tylko odprężenie i relaks, ale i pomagając w walce z bólami mięśni i kręgosłupa. Odwiedzając nasze SPA w Piasecznie masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i zmysły. Dyplomowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali, klimatyczny wystrój i atmosfera sprzyjająca wyciszeniu, a na koniec aromatyczna tajska herbatka przygotowywana przez nasze masażystki z Bali.

*

W balijskich SPA Tao Tao SPA – w tym w naszym SPA w Płocku – masują wyłącznie najwybitniejsze masażystki z Bali. Każda z nich pochodzi z Indonezji, gdzie integralną życia każdego człowieka jest właśnie masaż. Nasze masażystki swoją wiedzę zdobywały poprzez wieloletnią naukę w szkołach masażu na Bali, ale nie tylko – część wiedzy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie od starszych członków rodziny naszych terapeutek z Bali. Mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego współpracujące z Tao Tao SPA – Płock zostały wybrane w drodze kilkumiesięcznej rekrutacji, która odbywała się właśnie na Bali.

Masaże w Tao Tao SPA – Płock wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali. Każda z naszych terapeutek może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w Indonezji oraz renomowanych hotelach i SPA na całym świecie, ale i serdecznością, uśmiechem i ciepłem, które sprawią, że Twoja wizyta w SPA w Płocku będzie wyjątkowa.  

Masaże tajskie w Płocku

Masaże tajskie i balijskie należą do grupy masaży orientalnych o właściwościach nie tylko relaksacyjnych, ale i leczniczych. W każdym z naszych SPA, w tym również w SPA w Płocku, oferujemy Państwu szeroki wachlarz masaży tajskich i balijskich, w tym klasyczny masaż tajski, tajski masaż olejkowy, masaż balijski, czy też masaże dla dwojga. Jeśli przed wizytą w SPA nie jesteście Państwo zdecydowani na konkretny masaż lub rytuał, nasi pracownicy recepcji z przyjemnością opowiedzą Państwu o poszczególnych masażach oraz pozwolą wybrać masaż, który spełni Państwa oczekiwania.

*

Masaże tajskieTajskie masaże znane są ze swoich działań leczniczo-zdrowotnych. Przed wyborem odpowiedniego masażu tajskiego należy upewnić się, czy na pewno ten rodzaj masażu będzie najlepszym wyborem – w szczególności w przypadku pierwszej wizyty. Masaże tajskie należą do grupy najstarszych masaży leczniczych. Początek ich historii sięga 2500 lat wstecz. Filozofia masażu tajskiego opiera się na przepływie energii w ciele

Masaż tajski klasyczny oraz tajski masaż olejkowy to typy tzw. głębokiego masażu. Sekwencja unikalnych technik, stanowiących połączenie akupresury punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii, wpływa na wyjątkowość tego masażu. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran”, co oznacza starożytny klasyczny masaż.

*

Masaż tajski klasyczny a tajski masaż olejkowy. Częstym pytaniem pojawiających się u naszych gości jest pytanie dotyczące różnic między masażem tajskim klasycznym a tajskim masażem olejkowym. Każdy z tych masaży należy do grupy masaży tajskich – są to masaże dynamiczne, zawierające elementy ugniatania, rozciągania i naciskania. Tajski Masaż Klasyczny wykonywany jest na sucho, w specjalnym stroju do masażu tajskiego, który otrzymacie w trakcie wizyty w naszym salonie w Płocku. Tajski Masaż Olejkowy jest z kolei masażem olejkowym, wykonywanym przy użyciu podgrzanego olejku i wykonywany jest w jednorazowej bieliźnie. Na pierwszą wizytę rekomendujemy tajski masaż olejkowy – rozgrzany olejek pozwoli przygotować Twoje ciało do masażu tajskiego klasycznego.

Masaże balijskie w Płocku

Masaże balijskie. W ofercie balijskiego SPA Tao Tao SPA – Płock znajdziecie Państwo szereg masaży balijskich, które mają właściwości nie tylko relaksacyjne, ale i lecznicze. Wśród najpopularniejszych wyborów znajduje się relaksacyjny masaż balijski (wykonywany przy użyciu podgrzanego olejku), balijski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż we dwoje, a także balijski masaż gorącą czekoladą. Nasi eksperci z salonu w Płocku chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni rodzaj masażu.

*

Masaż balijski – na czym polega? To jedno z najczęstszych pytań, które kierują Państwo do Nas bezpośrednio przed wizytą. Masaż Balijski, dostępny również w SPA w Płocku, to masaż całego ciała, z wyłączeniem okolic intymnych. Balijski masaż wykonywany jest przy użyciu podgrzanego olejku kokosowego i polega na dokładnych rozmasowywaniu wszystkich spiętych partii ciała. Masaż ten może być masażem relaksacyjnym, ale i masażem mocnym – wszystko zależy od preferowanej siły ucisku wybranej przez Państwa przed wizytą. Masaż balijski jest jednym z najczęściej wybieranych masaży w naszym SPA w Płocku.

*

Masaże dla Dwojga w Płocku. Często wybieranym wariantem masażu balijskiego jest masaż dla dwojga. Masaż dla dwojga wykonywany jest w naszym SPA w Płocku w nastrojowej atmosferze, w specjalnym gabinecie przeznaczonym do masażu dla dwojga. To wspaniała forma przeżycia i wspólnego spędzenia czasu, voucher na masaż dla dwojga sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej Państwu osoby. Masaż dla Dwojga może być nie tylko masażem balijskim – w Tao Tao SPA Płock oferujemy różne warianty masażu dla dwojga, w tym tajski masaż dla dwojga, masaż dla dwojga gorącymi kamieniami lub prozdrowotny masaż dla dwojga tajskimi stemplami ziołowymi.

Vouchery podarunkowe - SPA w Płocku

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Nasze wnętrza

masaż Kraków masaż balijski Kraków spa Kraków thai Massage in cracow
thai massage in cracow tajski masaż Kraków masaże Kraków masaże w Krakowie
tajskie masaże Kraków masaże Kraków spa w Krakowie kobido Kraków
tajski masaż w Krakowie thai Massage krakow masaż balijski w Krakowie
masaż tajski Kraków thai Massage cracow Kraków masaż dla dwojga
Kraków masaże tajski masaż w Krakowie masaż w Krakowie tajskie spa Kraków
masaż Kraków Massage cracow spa in cracow masaże balijskie Kraków
masaże Kraków masaże w Krakowie Kraków masaż tajski masażysta Kraków
Masaż Płock ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż Płock, masaże Płock, masaż w Płocku, masaz tajski Płock, masaż Płock

Tao Tao Spa