kup prezent

Szukasz pomysłu na prezent?

Wybierz voucher podarunkowy do Tao Tao Spa & Massage i podaruj bliskiej Ci osobie masaż orientalny lub inny zabieg w naszych orientalnych spa: na Ursynowie (Warszawa) oraz w Grodzisku Mazowieckim. Koniec z nietrafionymi prezentami.

W naszym sklepie online znajdziesz również vouchery kwotowe: 100 PLN, 200 PLN oraz 300 PLN.

Wybierz jeden z naszych masaży

Masaż Balijski

Masaż balijski jest jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia. 

Polecany wszystkim miłośnikom totalnego relaksu i szukającym odprężenia po ciężkim dniu.

masaż Grodzisk masaż Warszawa Ursynów masaż w Grodzisku Grodzisk Mazowiecki spa Warszawa dobry masaż Grodzisk masażystki z Bali
masaż tajski warszawa masaż warszawa Grodzisk Mazowiecki masaż dla pary warszawa

Klasyczny Masaż Tajski

Masaż tajski (klasyczny) to bez wątpienia nasza specjalność. Masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Jest to masaż mocny, zawierający elementy rozciągania, ugniatania i naciskania.

Dzień w SPA dla Niej

Czujesz się zmęczona, a Twoje ciało potrzebuje natychmiastowego ukojenia i pielęgnacji? „Dzień w Spa dla Niej”  to idealny pomysł na totalny relaks dla każdej kobiety. 

Na „Dzień w SPA dla Niej” składa się: rytuał rewitalizujący na twarz (ok. 50 minut), peeling (ok. 25 minut), masaż balijski (ok. 60 minut), oraz refleksologia (ok. 45 minut).

masaż Grodzisk masaż Warszawa Ursynów masaż w Grodzisku Grodzisk Mazowiecki spa Warszawa dobry masaż Grodzisk masażystki z Bali
masaż balijski w warszawie ursynów warszawa masaż balijski w warszawie masaż tajski warszawa masaż tajski w warszawie tani masaż warszawa

Masaż dla Dwojga

Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Wybierz orientalny masaż dla siebie i drugiej osoby – to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu i klucz do… totalnego relaksu!

Do wyboru: masaż balijski, masaż tajski, masaż bambusowy, masaż gorącymi kamieniami, masaż tajski olejkowy.

Orientalny Rytuał

Podaruj sobie jeden z naszych orientalnych rytuałów: połączenie masażu balijskiego lub tajskiego z naturalnym peelingiem całego ciała (kawa, kokos, czekolada). Przenieś się do balijskiego nieba razem z Nami.

Dostępny również wariant z tajskim masażem stóp (refleksologią) – zamiast peelingu.

masaż Grodzisk Mazowiecki masaż w warszawie masaż w grodzisku spa grodzisk warszawa masaż tajski balijski

Złożenie zamówienia w sklepie
to tylko trzy proste kroki!

WYBIERZ masaż lub zabieg W SKLEPIE ONLINE

Znajdź w naszym sklepie online swój ulubiony masaż, zabieg lub pakiet i złóż zamówienie bez wychodzenia z domu.

WYBIERZ VOUCHER ELEKTRONICZNY lub w formie tradycyjnej

Wedle Twojego wyboru. Składając zamówienie zaznacz interesującą Cię opcję – wybierz voucher w wersji elektronicznej bądź w wersji tradycyjnej (elegancka koperta z zaproszeniem na wybrany zabieg lub masaż; do odbioru osobistego w naszym salonie).

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ONLINE

Dokończ swoje zamówienie w sklepie Tao Tao Spa & Massage i zapłać online przez Przelewy24. Po uregulowaniu płatności skontaktujemy się z Tobą przesyłając voucher w wersji elektronicznej bądź przygotowując voucher w wersji tradycyjnej do odbioru w naszym salonie.

Nasze salony

Warszawa Ursynów

ul. Stryjeńskich 6/1c (wejście od ul. Telekiego), Warszawa

603 892 782
ursynow@taotaospa.pl

Grodzisk Mazowiecki

ul. Romualda Traugutta 42a (budynek Elemental, 1 piętro), Grodzisk Mazowiecki

783 623 908
grodzisk@taotaospa.pl