Vouchery prezentowe

Wybierz voucher podarunkowy do Tao Tao SPA i podaruj bliskiej Ci osobie masaż orientalny lub inny zabieg w jednym z naszych balijskich SPA. Możesz wybrać voucher na wybraną usługę (np. masaż, rytuał) lub voucher kwotowy, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w naszym SPA.

Vouchery prezentowe na każdą okazję

Voucher prezentowy do balijskiego SPA Tao Tao SPA – to idealny pomysł na prezent. W dzisiejszych czasach chwila relaksu oraz oderwania od rzeczywistości w balijskim SPA to prezent, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. 

Wybierając voucher podarunkowy do Tao Tao SPA, masz absolutną gwarancję, że obdarowaną osobę czeka totalna relaksacja w prawdziwym balijskim SPA.

Nasze Bestsellery

spa Warsaw massage in Warsaw Thai massage Warsaw SPA in Cracow massage Lodz

RELAKSACYJNY MASAŻ BALIJSKI

Masaż balijski to jeden z najbardziej relaksacyjnych masaży, wykonywany na podgrzanym olejku kokosowym.

SPA Cracow Massage in Warsaw Spa for two in Lodz Massage Cracow SPA Lodz

TAJSKI MASAŻ KLASYCZNY

Mocny i dynamiczny masaż, zawierający elementy rozciągania, ugniatania i naciskania, wykonywany na sucho.

balinese spa Warsaw cracow Thai massage in radom Lodz massage SPA in Lodz

MASAŻE DLA DWOJGA

Masaż dla Dwojga to doskonała forma wspólnego relaksu, dostępna w kilku różnych wariantach.

Rekomendowany czas trwania masażu dla dwojga: 90 minut.

MASAŻ TWARZY KOBIDO

Japoński liftingujący masaż twarzy KOBIDO to hit ostatnich miesięcy. Intensywny masaż twarzy, dekoltu i okolic.

Thai massage Warsaw Thai massage cracow massage lodz SPA

PROZDROWOTNY MASAŻ BALIJSKI

Mocny, głęboki masaż balijski z wykorzystaniem olejku pomarańczowego oraz technik masażu głębokiego – m.in. przedramion oraz łokci.

Thai massage Warsaw cracow lodz radom spa massage balinese massage kobido

DZIEŃ W SPA DLA NIEJ

Kompleksowy rytuał - zabiegi SPA, które sprawdzą się idealnie jako prezent dla każdej kobiety.

DZIEŃ W SPA DLA NIEGO

Idealny pakiet zabiegów dla mężczyzn, którzy potrzebują głębokiej regeneracji i odnowy biologicznej. 

romantyczny masaż dla dwojga warszawa Kraków łódź

ROMANTYCZNY MASAŻ DLA DWOJGA

Pakiet ten składa się z relaksacyjnego masażu oraz odpoczynku w strefie relaksu przy kieliszku prosecco.

Voucher podarunkowy na wybraną usługę

Jeśli już wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, najprostszym rozwiązaniem będzie wybór vouchera prezentowego na wybraną przez Ciebie usługę. Ty wybierasz rodzaj masażu lub rytuału albo innego zabiegu, a także czas trwania. My przygotowujemy voucher podarunkowy dla wybranej przez Ciebie osoby. Nie martw się, nawet jeśli nie trafisz z rodzajem masażu lub zabiegu. Zawsze obdarowana osoba może wymienić voucher na inny masaż lub zabieg o równoważnej wartości.

Voucher podarunkowy możesz zakupić zarówno online (za pomocą naszego sklepu internetowego), jak i stacjonarnie w każdym z naszych salonów – Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Kraków, Piaseczno,  Konstancin Jeziorna, Płock, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Łódź oraz Józefów.

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online  na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej, zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent. 

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonów.

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Wówczas voucher podarunkowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA. 

W pozostałych przypadkach zakupiony voucher można wykorzystać w każdej lokalizacji Tao Tao SPA, z zastrzeżeniem możliwości obowiązku dopłaty w przypadku różnicy cen między salonami. 

Voucher kwotowy o wybranej wartości

Jeśli nie wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, wybierz voucher kwotowy na wybraną przez Ciebie kwotę. Obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła wykorzystać voucher w wybranej przez siebie lokalizacji na masaże lub zabiegi o wartości podanej na voucherze kwotowym.

W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie możesz wybrać voucher o wartości dowolnej kwoty powyżej 100 PLN.

Jeśli zakupisz voucher online za pomocą naszego sklepu internetowego masz możliwość wyboru jednej z następujących kwot:

– 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN lub 1000 PLN. 

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online, na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. 

W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej. Voucher zostanie zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent.

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonów.

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Voucher kwotowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa