Vouchery prezentowe

Wybierz voucher podarunkowy do Tao Tao SPA i podaruj bliskiej Ci osobie masaż orientalny lub inny zabieg w jednym z naszych balijskich SPA. Możesz wybrać voucher na wybraną usługę (np. masaż, rytuał) lub voucher kwotowy, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w naszym SPA.

Vouchery prezentowe na każdą okazję

Warszawa Mokotów • Warszawa Ursynów • Kraków • Konstancin Jeziorna
Grodzisk Mazowiecki • Józefów • Radom • Łódź

Voucher prezentowy do balijskiego SPA Tao Tao SPA – to idealny pomysł na prezent. W dzisiejszych czasach chwila relaksu oraz oderwania od rzeczywistości w balijskim SPA to prezent, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. 

Wybierając voucher podarunkowy do Tao Tao SPA, masz absolutną gwarancję, że obdarowaną osobę czeka totalna relaksacja w prawdziwym balijskim SPA.

Doskonały pomysł na prezent

Masaż balijski

Masaż balijski jest jednym z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Ciało i umysł wprawiane są dzięki masażowi balijskiemu w stan błogiego relaksu i ukojenia. 

Polecany wszystkim miłośnikom totalnego relaksu i szukającym odprężenia po ciężkim dniu. Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę: 90 minut.

Klasyczny masaż tajski

Masaż tajski (klasyczny) to bez wątpienia nasza specjalność. Masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Jest to masaż mocny, zawierający elementy rozciągania, ugniatania i naciskania.

Masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Tajski masaż klasyczny to masaż na sucho. Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę: 90 minut.

Liftingujący masaż KOBIDO

Masaż Kobido, czyli japoński masaż twarzy, to rewelacyjna alternatywa dla wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Intensywny masaż twarzy dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy chcieliby uzyskać efektu liftingu twarzy naturalnymi metodami. 

Masaż dla Dwojga

Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? Wybierz orientalny masaż dla siebie i drugiej osoby – to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu i klucz do… totalnego relaksu!

Do wyboru: masaż balijski, tajski masaż (klasyczny lub olejkowy), masaż gorącymi kamieniami, tajski masaż stemplami ziołowymi, ajurwedyjski masaż ciepłymi olejkami lub refleksologia stóp dla dwojga. 

Rekomendowany czas trwania masażu dla dwojga: 90 minut.

Dzień w SPA dla Niej

Czujesz się zmęczona, a Twoje ciało potrzebuje natychmiastowego ukojenia i pielęgnacji? „Dzień w Spa dla Niej”  to idealny pomysł na totalny relaks dla każdej kobiety. 

Na „Dzień w SPA dla Niej” składa się: rytuał rewitalizujący na twarz (ok. 50 minut), peeling (ok. 25 minut), masaż balijski (ok. 60 minut) oraz refleksologia (ok. 45 minut).

Balijska terapia złotem

Balijska Terapia Złotem to rytuał, który dzięki innowacyjnemu połączeniu relaksacyjnego masażu balijskiego (ok. 60 min) z manualnymi zabiegami dla Twojego ciała (złoty peeling oraz maska na twarz z drobinkami złota) zadziała dla Ciebie odżywczo i zbawiennie.

Rytuał tajski

„Rytuał Tajski” to pakiet rekomendowany tym, którzy poszukują ukojenia dla swoich spiętych mięśni oraz obolałych części ciała. 

„Rytuał Tajski” rozpoczyna się od masażu tajskiego klasycznego lub olejkowego. Dodatkowym elementem „Rytuału Tajskiego” jest refleksologia stóp, czyli masaż tajski stóp.  

Popołudnie w SPA 
dla Dwojga

„Popołudnie w Spa dla Dwojga” to zestaw zabiegów, obejmujący kompleksową pielęgnację twarzy i ciała, który będzie idealnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

„Popołudnie w SPA dla Dwojga” składa się z: masażu balijskiego ciała lub masażu tajskiego (ok. 60 minut), peelingu na ciało (ok. 30 minut) oraz tajskiego rewitalizującego zabiegu na twarz (ok. 60 minut).

Voucher podarunkowy na wybraną usługę

Jeśli już wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, najprostszym rozwiązaniem będzie wybór vouchera prezentowego na wybraną przez Ciebie usługę. Ty wybierasz rodzaj masażu lub rytuału albo innego zabiegu, a także czas trwania. My przygotowujemy voucher podarunkowy dla wybranej przez Ciebie osoby. Nie martw się, nawet jeśli nie trafisz z rodzajem masażu lub zabiegu. Zawsze obdarowana osoba może wymienić voucher na inny masaż lub zabieg o równoważnej wartości.

Voucher podarunkowy możesz zakupić zarówno online (za pomocą naszego sklepu internetowego), jak i stacjonarnie w każdym z naszych salonów – Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Kraków, Konstancin Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Łódź oraz Józefów.

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online  na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej, zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent. 

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonów.

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Wówczas voucher podarunkowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA. 

W pozostałych przypadkach zakupiony voucher można wykorzystać w każdej lokalizacji Tao Tao SPA, z zastrzeżeniem możliwości obowiązku dopłaty w przypadku różnicy cen między salonami. 

Voucher kwotowy o wybranej wartości

Jeśli nie wiesz, który masaż lub zabieg chcesz podarować jako prezent, wybierz voucher kwotowy na wybraną przez Ciebie kwotę. Obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła wykorzystać voucher w wybranej przez siebie lokalizacji na masaże lub zabiegi o wartości podanej na voucherze kwotowym.

W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie możesz wybrać voucher o wartości dowolnej kwoty powyżej 100 PLN.

Jeśli zakupisz voucher online za pomocą naszego sklepu internetowego masz możliwość wyboru jednej z następujących kwot:

– 100 PLN, 150 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN, 500 PLN lub 1000 PLN. 

W przypadku, gdy złożysz zamówienie online, na podanego przez siebie e-maila otrzymasz voucher w postaci elektronicznej. Voucher łatwo możesz wydrukować oraz wręczyć obdarowanej osobie. Voucher zamówiony online możesz również otrzymać w wersji tradycyjnej, papierowej. Prosimy o zgłoszenie takiej prośby w uwagach do zamówienia. 

W przypadku zakupu vouchera stacjonarnie w naszym salonie, otrzymasz voucher podarunkowy w formie papierowej. Voucher zostanie zapakowany w ozdobną kopertę, gotowy do wręczenia jako prezent.

Wszystkie vouchery przygotowywane są w godzinach pracy salonów.

Jeśli nie wiesz, którą lokalizację wybrać, zaznacz przy zamówieniu: „Nie chcę wybierać lokalizacji”. Voucher kwotowy będzie mógł być wykorzystany w dowolnym salonie Tao Tao SPA.

Wybierz dogodną lokalizację

Warszawa
Mokotów

ul. Narbutta 83 (wejście od ul. Łowickiej), Warszawa

Warszawa
Ursynów

ul. Stryjeńskich 6/1c (wejście od ul. Telekiego), Warszawa

Kraków
Stare Miasto

ul. Wielopole 4, Kraków (Holiday Inn Kraków City Centre *****)

Łódź

ul. Łąkowa 3/5 C lok. 15, Łódź

Radom

ul. Adama Mickiewicza 10, Radom 

Józefów

ul. Telimeny 1 (w Holiday Inn Resort Warszawa Józefów)

Konstancin
- Jeziorna

ul. Bolesława Prusa 30, Konstancin-Jeziorna

Grodzisk
Mazowiecki

ul. 3 Maja 74, Grodzisk Mazowiecki

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa