Prezent na Święta Bożego Narodzenia

Doskonały prezent na Święta.
Wybierz jeden z orientalnych boxów.

Cennik

60 minut

149 PLN

Masz więcej czasu?

90 minut

189 PLN

120 minut

239 PLN

Masaż balijski to jeden z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Nasze dyplomowane  terapeutki z Bali mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego orientalnego masażu. Interesuje Cię Masaż Balijski na Mokotowie? Skontaktuj się z nami już teraz!

Z uwagi na pochodzenie terapeutek balijskiego salonu masażu Tao Tao Spa & Massage Masaż Balijski to nasza specjalność. Masaż Balijski to bez wątpienia jeden z najbardziej odprężających masaży. Orientalny Masaż Balijski rozluźni wszystkie spięte mięśni i sprawi, że pozbędziesz się uciążliwego i dokuczającego bólu pleców i stawu. Wybierając Masaż Balijski przeniesiesz się do balijskiego raju, teraz również na Mokotowie, w którym zadbamy o Twoje samopoczucie i relaks.

Masaż Balijski dostępny jest na Mokotowie w jednej z trzech opcji:

– orientalny masaż balijski – 60 minut, cena: 149 PLN,

– orientalny masaż balijski – 90 minut, cena: 189 PLN,

– orientalny masaż balijski – 120 minut, cena: 239 PLN.

Kilka słów o Masażu Balijskim. Orientalny Masaż Balijski Mokotów złożony jest z trzech fundamentów, czyli akupresury, refleksoterapii oraz aromaterapii. To właśnie te techniki Masażu Balijskiego wzmagają w ciele przepływ energii i krwi, a także odblokowują wszystkie spięte miejsca. Masaż Balijski spowoduje, że Twoje ciało i umysł zostaną wprawione w stan błogiego relaksu i ukojenia.

Co jeszcze powinniście wiedzieć o Orientalnym Masażu Balijskim? Musisz wiedzieć, że Masaż Balijski Mokotów jest związany z Tradycyjną Medycyną Chińską oraz Ajurwedą. To właśnie dzięki temu Masaż Balijski wspomaga leczenie schorzeń układu ruchu, bólu głowy, migreny, bezsenności, depresji, chronicznego zmęczenia.

Interesuje Cię Masaż Balijski na Mokotowie? Skontaktuj się z Nami już teraz (603 892 782) albo zamów Masaż Balijski w naszym Sklepie Online!

NASZE SALONY

mokotów

Otwarcie już wkrótce!

603 892 782
ursynow@taotaospa.pl
Ursynów

ul. Stryjeńskich 6/1c, Warszawa

603 892 782
ursynow@taotaospa.pl

Masaż Balijski
na Mokotowie

Masaż Balijski to masaż orientalny obejmujący całe ciało (za wyjątkiem okolic intymnych). Orientalny Masaż Balijski to z pewnością jeden z najbardziej relaksacyjnych i odprężających masaży. Masaż Balijski Mokotów – jak wygląda Masaż Balijski? 

W pierwszej kolejności Orientalny Masaż Balijski wykonywany jest bez użycia olejków – na sucho. Dzięki temu Twoja skóra przyzwyczai się do dotyku naszej terapeutki z Bali. W dalszej kolejności masażystka będzie kontynuować Masaż Balijski z wykorzystaniem podgrzanego olejku kokosowego. To właśnie wtedy rozpocznie się właściwy Masaż Balijski, który będzie obejmował nogi, plecy, kark, ramiona głowę i ręce. Po pierwszej części Masażu Balijskiego nasza terapeutka z Bali poprosi o zmianę pozycji na plecy. Następnie Masaż Balijski będzie obejmował kolejne partie ciała –  masaż nóg i stóp, masaż karku, masaż rąk, masaż dłoni oraz masaż głowy i twarzy. Orientalny Masaż Balijski kończy się masażem głowy. 

Warto wspomnieć, że to właśnie Orientalny Masaż Balijski wspomaga regulację układu hormonalnego, a także pozytywnie wpływa na przemianę materii. Masaż Balijski pomoże Ci również w zwalczeniu napięcia mięśni i bólów kręgosłupa. Jedna sesja masażu balijskiego sprawi, że zminimalizujesz dyskierwający Ci ból pleców, mięśni, barków, czy też karku. 

Orientalny Masaż Balijski na Mokotowie to masaż relaksujący, masaż odprężający, a także  zmniejszający uciążliwe uczucie stresu i napięcia. Masaż Balijski na Mokotowie polecany jest wszystkim tym, których interesuje masaż relaksacyjny, masaż odstresowujący oraz masaż odprężający. Masaż Balijski na Mokotowie to również dobry wybór dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu i stresie.

Masaż Balijski Mokotów, Masaż Balijski na Mokotowie, Masaż Mokotów ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12