Prozdrowotny masaż balijski 
z olejkiem pomarańczowym

Intensywny masaż balijski z wykorzystaniem aromaterapeutycznych olejków z pomarańczy – prozdrowotny masaż balijski przy użyciu drogocennych olejków pomarańczowych.

Prozdrowotny masaż balijski z olejkiem pomarańczowym

Pro-zdrowotny masaż balijski olejkiem z pomarańczy to połączenie masażu balijskiego z intensywnymi technikami nastawionymi na rozluźnienie mięśni. Intensywny, głęboki masaż balijski – kombinacja tradycyjnych technik masażu balijskiego z technikami masażu głębokiego. Do tego masażu wykorzystywany jest olejek pomarańczowy. Najchętniej wybierany masaż prozdrowotny.

Mocny, głęboki masaż balijski z wykorzystaniem technik masażu głębokiego – m.in. przy wykorzystaniu przedramion oraz łokci. Prozdrowotny masaż balijski jest masażem całego ciała. Do tego masażu balijskiego mistrzyni masażu wykorzystuje aromatyczny olejek pomarańczowy. Sprawia to, że masaż ten nie tylko jest intensywny i pozwala na rozluźnienie wszystkich mięśni, ale i odpowiednio nawilży Twoje ciało pomarańczowym olejkiem.  

Prozdrowotny masaż balijski jest masażem całego ciała, natomiast podczas tego masażu skupiamy się na najbardziej spiętych partiach ciała, które są rozmasowywane przez mistrzynię masażu przy użyciu ciepłego olejku pomarańczowego

Technika wykorzystywana podczas prozdrowotnego masażu balijskiego olejkiem pomarańczowym pozwala  dotrzeć do napiętych mięśni, zastarzałych spięć na ciele czy przykurczy mięśniowych i skutecznie je zniwelować.

Połączenie technik masażu balijskiego z właściwościami drogocennego olejku pomarańczowego nie tylko przyniesie ulgę Twoim mięśniom, ale i odżywi oraz ujędrni Twoją skórę zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Ten typ masażu balijskiego ma właściwości silnie prozdrowotne i rewitalizujące, a także regeneracyjne dla Twojego zmęczonego ciała i organizmu.

Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę to 90 minut – pozwoli to rozluźnić wszystkie napięte mięśnie w Twoim ciele.

Sprawdź cenę prozdrowotnego balijskiego masażu olejkiem pomarańczowym w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 230 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 340 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 230 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 340 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Prozdrowotny masaż balijski z olejkiem pomarańczowym

Prozdrowotny masaż balijski z olejkiem pomarańczowym to najbardziej intensywna odmiana masażu balijskiego. Ten głęboki, intensywny masaż oparty jest na tradycyjnych technikach masażu balijskiego i wzbogacony jest o techniki masażu głębokiego (łokieć, przedramię). 

Prozdrowotny masaż balijski z pewnością należy do masaży silnych, intensywnych, o działaniu prozdrowotnym oraz regeneracyjnym. Wykorzystywana technika podczas tego masażu to połączenie tradycyjnego masażu balijskiego z technikami masażu głębokiego (łokieć i przedramię). Technika ta pozwala dotrzeć do najgłębszych napięć mięśniowych i skutecznie je usunąć.

Prozdrowotny masaż balijski olejkiem z pomarańczy nastawiony jest na rozmasowanie wszystkich spiętych mięśni Twojego ciała przy użyciu aromaterapeutycznego olejku pomarańczowego.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu internetowego

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Szukasz: masaż prezent, voucher podarunkowy masaż, Warszawa masaż prezent, voucher na masaż prezent, SPA prezent na święta, dobry prezent na święta, Warszawa prezent na święta, masaż tajski prezent, masaż balijski prezent, masaż w prezencie, voucher do SPA na prezent, Prezent Święta Warszawa, prezent dla kobiety, masaż Mokotów, masaż na Mokotowie, Mokotów masaż, masaż balijski Mokotów, masaż tajski Mokotów, masaż Narbutta, masaż Konstancin, masaż w Konstancinie, masaż tajski Konstancin, masaż balijski Konstancin.

Znajdziesz u nas również: masaż tajski Warszawa, tajski masaż w Warszawie, tajski masaż na Ursynowie, masaż tajski Ursynów, thai Massage in Warsaw, thai Massage Ursynów, refleksologia Warszawa, refleksologia Ursynów, masaż stóp Warszawa, masaż dla dwojga, masaż dla par w Warszawie, masaż dla Dwojga Warszawa, masaż tajski wyszczuplający, masaż slim, masaż na Ursynowie, masaż tajski relaksujący, tajski masaż regenerujący, masaż tajski kamieniami, masaż świecą, masaż twarzy, masaż antycellulitowy, masaż na ból pleców, Grodzisk Mazowiecki Masaż, masaż Grodzisk Mazowiecki, masaż w Grodzisku, Grodzisk masaż, masaż w Radomiu, masaż Radom, masaż Łódź, masaże Łódź, masaż balijski Łódź, masaże w Łodzi, masaż w Łodzi, SPA Łodz, masaż we dwoje Lodz, kobido Łódź, Lodz masaże, tajski masaż Łódź, masaże tajskie Łódź, masaze tajskie w Lodzi, masaż Krakow, masaże Krakow, masaż balijski Krakow, masaże w Krakowie, masaż w Krakowie, SPA Krakow, masaż we dwoje Krakow, kobido Krakow, Krakow masaże, tajski masaż Krakow, masaże tajskie Krakow, masaze tajskie w Krakowie.

Tao Tao Spa