Radom

Balijskie SPA w Radomiu, masaż tajski i masaż balijski wykonywany przez dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. Zachęcamy do rezerwacji terminów na masaże tajskie i masaże balijskie w Radomiu – poczuj magię Bali!

Radom

Tao Tao SPA – Radom to pierwsze balijskie SPA w Radomiu. Odwiedzając nasze SPA w Radomiu masz absolutną pewność, że przeniesiesz się do krainy spokoju i całkowitego relaksu. Masaże tajskie i balijskie oraz rytuały orientalne oferowane przez Tao Tao SPA – Radom wykonywane są wyłącznie przez dyplomowane mistrzynie masażu tajskiego i balijskiego z Bali. Wszystkie terapeutki Tao Tao SPA – Radom mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu masaży balijskich i tajskich, zdobywanego na całym świecie.

Lokalizacja – Tao Tao SPA w Radomiu. Nasz salon masażu tajskiego i balijskiego znajduje się w centrum Radomia na ulicy Adama Mickiewicza 10. Znakomita lokalizacja Tao Tao SPA w Radomiu sprawia, że salon masażu w Radomiu jest bardzo łatwo dostępny dla mieszkańców Radomia. Wejście do Tao Tao SPA – Radom znajduje się bezpośrednio od ulicy Adama Mickiewicza. To przytulne SPA w Radomiu, w którym zaznasz leczniczych właściwości masaży tajskich i masaży balijskich. 

Wybierając nasze SPA w Radomiu możecie być Państwo pewni, że masaż i rytuał orientalny zostanie wykonany przez certyfikowaną mistrzynię masażu tajskiego i balijskiego z Bali. Masaż w Radomiu przebiega w atmosferze orientalnego spokoju i relaksu, w przestrzeni, która sprzyja odprężeniu i wyciszeniu. Podczas pierwszej wizyty w SPA w Radomiu rekomendujemy orientalny masaż balijskitajski masaż klasyczny oraz olejkowy masaż tajski. Jeśli szukasz masażu dla dwojga, w Radomiu oferujemy różne warianty masażu dla dwojga – masaż dla dwojga jest wykonywany w specjalnym gabinecie przeznaczonym do masażu dla dwojga

Tao Tao SPA - RADOM

Radom

Godziny otwarcia SPA w Radomiu:

poniedziałek – piątek – 12.00 – 21.00

sobota – niedziela – 11.00 – 20.00

O nas

Tao Tao SPA – Radom to balijskie SPA, w którym prym wiodą dyplomowane mistrzynie masażu z Bali. Balijskie SPA w Radomiu mieści się w Radomiu przy ul. Adama Mickiewicza 10. Wejście do salonu znajduje się bezpośrednio od ul. Mickiewicza. Wizytę można zarezerwować poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z salonem w Radomiu – dane kontaktowe znajdziecie Państwo powyżej.

Jesteśmy najchętniej polecanym balijskim SPA – od kilku lat każdego dnia pomagamy naszym gościom i leczymy ich dotykiem balijskich terapeutek, zapewniając im nie tylko odprężenie i relaks, ale i pomagając w walce z bólami mięśni i kręgosłupa. Wybierając nasze SPA w Radomiu i oddając się w ręce naszych masażystek, masz absolutną pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i zmysły. W Radomiu czekają na Ciebie dyplomowane mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego z Bali, klimatyczny wystrój i atmosfera sprzyjająca wyciszeniu. Na koniec aromatyczna tajska herbatka przygotowywana przez nasze masażystki z Bali.

*

Tao Tao SPA – Radom – w naszym salonie w Radomiu masują wyłącznie najwybitniejsze masażystki z Bali. Każda z naszych masażystek pochodzi z odległej Indonezji – na Bali  integralną życia każdego człowieka jest właśnie masaż. Nasze masażystki swoją wiedzę zdobywały poprzez wieloletnią naukę w szkołach masażu na Bali, ale nie tylko – część wiedzy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie od starszych członków rodziny naszych terapeutek z Bali.

Mistrzynie masażu balijskiego i tajskiego współpracujące z Tao Tao SPA – Radom zostały wybrane w drodze kilkumiesięcznej rekrutacji, która odbywała się właśnie na Bali. To gwarancja tego, że wybierając nasze SPA w Radomiu masz całkowitą pewność, że Twój masaż zostanie wykonany przez doświadczoną, certyfikowaną terapeutkę.

Wybierając balijskie SPA w Radomiu doświadczysz masażu na najwyższym poziomie, w jedynym takim miejscu w Radomiu i okolicy.

Radom, to właśnie tu już od progu przeniesiesz się do balijskiego nieba, w którym królują certyfikowane masażystki z Bali. W Radomiu SPA to miejsce, w którym znajdziesz kilkanaście orientalnych masaży, w tym np. masaż tajski, masaż balijski, czy liftingujący masaż twarzy Kobido. Masaż Tajski w Radomiu czy też Masaż Balijski w Radomiu należą do najpopularniejszych masaży wybieranych przez naszych gości. Cztery gabinety, w tym gabinet do masażu podwójnego, oraz balijska strefa relaksu – to czeka na Ciebie w Radomiu.

Masaże tajskie w Radomiu

Masaże tajskie i balijskie należą do grupy masaży orientalnych o właściwościach nie tylko relaksacyjnych, ale i leczniczych. W każdym z naszych SPA, w tym również w SPA w Radomiu, oferujemy Państwu szeroki wachlarz masaży tajskich i balijskich, w tym klasyczny masaż tajski, tajski masaż olejkowy, masaż balijski, czy też masaże dla dwojga.

Jeśli przed wizytą w SPA nie jesteście Państwo zdecydowani na konkretny masaż lub rytuał, nasi pracownicy recepcji z przyjemnością opowiedzą Państwu o poszczególnych masażach oraz pozwolą wybrać masaż, który spełni Państwa oczekiwania.

*

Masaże tajskie w Tao Tao SPA – RadomTajskie masaże powszechnie znane są ze swoich licznych działań leczniczo-zdrowotnych. Masaże tajskie pozytywnie wpływają na samopoczucie i kondycję psychiczną oraz fizyczną. Dzięki leczniczym właściwościom masaży tajskich, w tym masażu tajskiego klasycznego czy też masażu tajskiego olejkami, Państwa ciało jest w stanie uwolnić się od bólu mięśni i spiętych partii ciała.

Przed wyborem odpowiedniego masażu tajskiego należy upewnić się, czy na pewno ten rodzaj masażu będzie najlepszym wyborem – w szczególności w przypadku pierwszej wizyty. Masaże tajskie należą do grupy najstarszych masaży leczniczych. Początek ich historii sięga 2500 lat wstecz. Filozofia masażu tajskiego opiera się na przepływie energii w ciele

Masaż tajski klasyczny oraz tajski masaż olejkowy to typy tzw. głębokiego masażu. Sekwencja unikalnych technik, stanowiących połączenie akupresury punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii, wpływa na wyjątkowość tego masażu. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran”, co oznacza starożytny klasyczny masaż.

*

Masaż tajski klasyczny a tajski masaż olejkowy. Częstym pytaniem pojawiających się u naszych gości jest pytanie dotyczące różnic między masażem tajskim klasycznym a tajskim masażem olejkowym. Każdy z tych masaży należy do grupy masaży tajskich – są to masaże dynamiczne, zawierające elementy ugniatania, rozciągania i naciskania. Tajski Masaż Klasyczny wykonywany jest na sucho, w specjalnym stroju do masażu tajskiego, który otrzymacie w trakcie wizyty w naszym salonie w Radomiu. Tajski Masaż Olejkowy jest z kolei masażem olejkowym, wykonywanym przy użyciu podgrzanego olejku i wykonywany jest w jednorazowej bieliźnie. Na pierwszą wizytę rekomendujemy tajski masaż olejkowy – rozgrzany olejek pozwoli przygotować Twoje ciało do masażu tajskiego klasycznego.

Masaże balijskie w Radomiu

Masaże balijskie. W ofercie balijskiego SPA Tao Tao SPA – Radom znajdziecie Państwo szereg masaży balijskich, które mają właściwości nie tylko relaksacyjne, ale i lecznicze. Wśród najpopularniejszych wyborów znajduje się relaksacyjny masaż balijski (masaż ten wykonywany jest przy użyciu podgrzanego olejku), masaż balijski gorącymi kamieniami, balijski masaż we dwoje, a także balijski masaż gorącą czekoladą. Jeśli macie Państwo wątpliwości co do wyboru, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym SPA w Radomiu. Nasi eksperci z salonu w Radomiu chętnie pomogą Państwu wybrać odpowiedni rodzaj masażu.

*

Masaże dla Dwojga w Radomiu. Często wybieranym wariantem masażu balijskiego jest masaż dla dwojga. Masaż dla dwojga wykonywany jest w naszym SPA w Radomiu w nastrojowej atmosferze, w specjalnym gabinecie przeznaczonym do masażu dla dwojga. To wspaniała forma przeżycia i wspólnego spędzenia czasu, voucher na masaż dla dwojga sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej Państwu osoby. Masaż dla Dwojga może być nie tylko masażem balijskim – w Tao Tao SPA Radom oferujemy różne warianty masażu dla dwojga, w tym tajski masaż dla dwojga, masaż dla dwojga gorącymi kamieniami lub prozdrowotny masaż dla dwojga tajskimi stemplami ziołowymi.

*

Na czym polega i jak wygląda masaż balijski? Bez wątpienia jest to jedno z najczęstszych pytań, które kierują Państwo do Nas bezpośrednio przed wizytą. Masaż Balijski, dostępny w SPA w Radomiu, to masaż całego ciała, z wyłączeniem okolic intymnych. Balijski masaż wykonywany jest przy użyciu podgrzanego olejku kokosowego i polega na dokładnych rozmasowywaniu wszystkich spiętych partii ciała. Masaż ten może być masażem relaksacyjnym, ale i masażem mocnym – wszystko zależy od preferowanej siły ucisku wybranej przez Państwa przed wizytą. Masaż balijski jest jednym z najczęściej wybieranych masaży w naszym SPA w Radomiu.

*

Pierwsze balijskie SPA w Radomiu, w którym masaże wykonywane są przez doświadczone i dyplomowane masażystki z Bali. Zachęcamy do rezerwacji terminów na masaże tajskie i balijskie w Radomiu.

W tym klimatycznym SPA królują nasze terapeutki z Bali. Certyfikowane masażystki z Bali w Radomiu dają 100% pewność, że wybierając masaż balijski lub masaż tajski w Radomiu, Twój masaż w Radomiu będzie na najwyższym poziomie. Odwiedzając nasze SPA w Radomiu (masaże Radom i masaż Radom to nasza specjalność) masz pewność, że Twoja wizyta będzie niezapomniana i odbędzie się w zgodzie z duchem i klimatem balijskich tradycji. Począwszy od uspokajającej balijskiej muzyki, po unoszący się zapach orientalnych kadzidełek i aromatycznych olejków – przeniesiesz się do balijskiego nieba w Radomiu. Masaż w Radomiu w Tao Tao SPA to niesamowite przeżycie, w duchu balijskich tradycji, a zarazem skuteczny i dobry masaż w Radomiu. Na koniec wizyty będziecie mogli usiąść w boho Strefie Relaksu i napić się tradycyjnej tajskiej herbatki.

Dzięki Tao Tao SPA – Radom przeniesiesz się do krainy relaksu i dobrego samopoczucia. Każdy z naszych masaży, w tym masaż tajski oraz masaż balijski w Radomiu (masaż Radom, masaże Radom), wykonywany jest przez masażystki z Bali. Do Waszej dyspozycji oddajemy aż pięć odrębnych gabinetów. W SPA w Radomiu wykonywany jest w nich m.in. masaż dla dwojga Radom, wieczór panieński Radom, masaż dla pary, podwójny masaż, jak i masaże pojedyncze – masaż Radom masaż tajski, masaż balijski Radom masaż, masaż ajurwedyjski, masaż relaksacyjny Radom oraz masaż orientalny.

Vouchery podarunkowe - SPA w Radomiu

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż w Radomiu, Masaż Tajski Radom, Masaż Radom, Radom masaże, masaże w Radomiu, SPA Radom, KOBIDO w Radomiu, masaże w Radomiu, masaż Radom, Thai massage Radom, Radom massage, tajskie masaże Radom, masaże tajskie w Radomiu, balijski masaż Radom, tajskie SPA Radom.

masaż radom masaze radom masaż w radomiu tajski masaż radom
masaż radom masaż tajski radom spa w radomiu
SPA w Radomiu masażysta Radom tajskie masaże Radom
Masaż Radom ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż Radom, masaże Radom, masaż w Radomiu, masaz tajski Radom, masaż Radom

Tao Tao Spa