Romantyczny masaż dla dwojga (masaż + prosecco)

Romantyczny Masaż dla Dwojga to doskonała forma dla wspólnej celebracji oraz na wyjątkowy czas tylko we dwoje. Relaksacyjny masaż, a odpoczynek przy kieliszku prosecco.

Romantyczny masaż 
dla dwojga

Romantyczny masaż dla dwojga to wyjątkowy pakiet stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy szukają dla siebie i swojej drugiej połówki pomysłu na niezapomniany czas tylko we dwoje. Pakiet ten składa się z relaksacyjnego masażu oraz odpoczynku w strefie relaksu przy kieliszku prosecco.

W ramach pakietu „Romantyczny Masaż dla Dwojga” możecie Państwo wybrać jeden z następujących masaży dla dwojga:

  • tradycyjny masaż balijski, 
  • tajski masaż klasyczny, lub
  • tajski masaż olejkowy dla dwojga.

Romantyczny Masaż dla Dwojga odbywa się w pokoju podwójnym, stworzonym do wspólnego relaksu we dwoje. Masz zatem pewność, że Wasz masaż będzie odbywał się w komfortowych warunkach sprzyjających relaksowi.

Po wykonanym 60-minutowym masaż dla dwojga zaprosimy Was do strefy relaksu, gdzie będziecie mogli odprężyć się po zabiegu przy kieliszku prosecco. Istnieje również opcja bezalkoholowa – prosimy wcześniej w takim przypadku o kontakt z recepcją danego salonu, aby ustalić szczegóły.

Rekomendujemy wybór wariantu 90-minutowego – pozwoli to na rozmasowanie wszystkich spiętych mięśni i punktów na ciele oraz całkowity relaks.

Sprawdź cenę Romantycznego Masażu dla Dwojga w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h – 430 PLN
1,5h – 520 PLN
2h – 600 PLN

1h – 500 PLN
1,5h – 620 PLN
2h – 730 PLN

1h – 410 PLN
1,5h – 500 PLN
2h – 580 PLN

1h – 440 PLN
1,5h – 560 PLN
2h – 660 PLN

1h – 410 PLN
1,5h – 500 PLN
2h – 580 PLN

1h – 410 PLN
1,5h – 500 PLN
2h – 580 PLN

1h – 410 PLN
1,5h – 500 PLN
2h – 580 PLN

1h – 430 PLN
1,5h – 520 PLN
2h – 600 PLN

1h – 500 PLN
1,5h – 620 PLN
2h – 730 PLN

Romantyczny Masaż dla Dwojga
- czego możesz się spodziewać?

Masaż dla Dwojga  przebiega w atmosferze, która pozwoli Ci na chwilowe wyłączenie się od świata zewnętrznego i uzyskanie stanu błogiego relaksu. Światło świec, relaksacyjna muzyka oraz unoszący się zapach eterycznych olejków – to wszystko czeka na Was w przypadku masażu dla dwojga.

Masaż balijski to jeden z najbardziej relaksujących masaży orientalnych oferowanych w Tao Tao SPA. Masaż balijski jest związany z tradycyjną medycyną chińską oraz ajurwedą, dzięki czemu wspomaga leczenie schorzeń układu ruchu, bólu ciała, bezsenności oraz zmęczenia. Orientalny masaż balijski to masaż relaksacyjny, siła ucisku dostosowywana jest do preferencji gościa. Masaż balijski jest masażem relaksacyjnym delikatnym, może być jednak wykonany także z większą siłą ucisku. Usprawnia przepływ krwi oraz limfy w organizmie, masaż balijski prowadzi do głębokiego odprężenia.

Masaż tajski zaliczany jest do masaży głębokich. Tajski masaż to masaż mocny i dynamiczny, zawierający elementy rozciągania, ugniatania i naciskania. Klasyczny masaż tajski  stanowi połączenie elementów jogi pasywnej, akupresury, medytacji i rozciągania. Każdy masaż tajski wykonywany jest w specjalnym stroju do masażu tajskiego. 

Masaż tajski olejkowy to połączenie klasycznego masażu tajskiego z elementami relaksującymi oraz rozluźniającymi. Olejkowy masaż tajski jest wykonywany z wykorzystaniem rozgrzanych olejków.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa