Masaż dla dwojga z biowitalną kąpielą

dostępny tylko w Józefowie!

Masaż dla dwojga z biowitalną kąpielą i relaksem w Strefie Wellness (sauny, basen) to wyjątkowa propozycja dla dwojga. Wybrany masaż dla dwojga w połączeniu z biowitalną kąpielą w jacuzzi oraz seansem w saunie suchej lub łaźni parowej to niezapomniany sposób na spędzenie czasu we dwoje.

Masaż dla dwojga z biowitalną kąpielą

Wyjątkowa propozycja dla wszystkich par, a także bliskich przyjaciół czy członków rodziny. Pakiet ten to połączenie relaksacyjnego masażu z olejkami z biowitalną kąpielą w jacuzzi oraz seansem w saunie lub łaźni parowej. Dodatkowo, istnieje możliwość rozbudowania pakietu o drobny poczęstunek oraz prosecco.

Pakiet „Masaż we Dwoje z biowitalną kąpielą” został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy szukają oryginalnego sposobu na spędzenie czasu we dwójkę. W ramach tego pakietu możecie wybrać Państwo jeden  z następujących masaży dla dwojga:

  • masaż balijski ciepłym olejkiem kokosowym dla dwojga,
  • olejkowy masaż tajski dla dwojga,
    lub
  • ajurwedyjski masaż ciepłymi olejkami dla dwojga.

Pakiet „Masaż we Dwoje z biowitalną kąpielą” odbywa się w specjalnym VIP-roomie wyposażonym w jacuzzi oraz strefę wypoczynkową. Po relaksacyjnym masażu dla dwojga nasze terapeutki z Bali przygotują dla Was biowitalną kąpiel w jacuzzi – z wykorzystaniem koziego mleka, soli morskiej lub naturalnych olejów.

To jednak nie koniec atrakcji w ramach tego pakietu – po relaksacyjnym masażu dla dwojga oraz biowitalnej kąpieli w jacuzzi, zostaniecie zaproszeni do Strefy Welness, w której możecie skorzystać m.in. z sauny duchowej i ceramicznej łaźni parowej.

Jak będzie wyglądał Twój pakiet?

– ok. 60-minutowy wybrany masaż dla dwojga wykonywany przez dyplomowane masażystki z Bali,

– ok. 30-minutowa biowitalna kąpiel w jacuzzi w VIP-roomie,

– ok. 50-minutowy czas relaksu w Strefie Wellness, z możliwością skorzystania z basenu oraz sauny suchej lub/i parowej.

To nie tylko pomysł na świetne spędzenie czasu, ale przede wszystkim kompleksowa terapia dla ciała i duszy. VIP-room w Tao Tao Spa wyposażony został w dwa łóżka do masażu, jacuzzi oraz strefę wypoczynkową, tak abyście mogli spędzić cały zabieg razem. Pakiet ten sprawdzi się również idealnie jako prezent ślubny, na rocznicę, czy też urodziny.

Uwaga! Istnieje możliwość przygotowania dodatkowego poczęstunku. Jeśli chcecie Państwo wzbogacić swój pakiet o poczęstunek lub/i kieliszek prosecco w VIP-roomie, istnieje taka możliwość – prosimy o zgłoszenie tego przy rezerwacji, przedstawimy indywidualną ofertę w tym zakresie.

Przybliżony czas trwania pakietu „Romantyczny Masaż we Dwoje” to ok. 90 minut (czas zabiegów) wzbogacony o ok. 50 minutowym czas relaksu w Strefie Wellness. Uczestnicy pakietu „Romantyczny Masaż dla Dwojga” powinni ze sobą zabrać kostium kąpielowy – jest to niezbędne do skorzystania z atrakcji w postaci biowitalnej kąpieli oraz korzystania ze Strefy Wellness.

Pakiet „Romantyczny Masaż we Dwoje” dostępny jest wyłącznie w naszej lokalizacji w Warszawa Józefów – w Holiday Inn Resort Warszawa Józefów. Cena pakietu to 500 PLN.

Masaż we Dwoje z biowitalną kąpielą - czego możesz się spodziewać?

Masaż przebiega w atmosferze, która pozwoli Ci na chwilowe wyłączenie się od świata zewnętrznego i uzyskanie stanu błogiego relaksu. Światło świec, relaksacyjna muzyka oraz unoszący się zapach eterycznych olejków – to wszystko czeka na Was w przypadku masażu dla dwojga. 

Pakiet dostępny jest wyłącznie w naszej lokalizacji w Józefowie znajdującej się w Holiday Inn Resort Warszawa Józefów należącym do prestiżowej, światowej marki hoteli Holiday Inn Resort. To niepowtarzalne miejsce, dzięki któremu przeniesiesz się w malowniczy krajobraz i mikroklimat Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu rzeki Świder.

Sceneria, jak otacza Tao Tao SPA – Balijskie SPA w Józefowie pozwoli doświadczyć Ci prawdziwej regeneracji ciała i ducha – wszystkie zabiegi i masaże odbywają się bowiem w SPA położonym w samym sercu zielonego sosnowego lasu.

W ramach pakietu oprócz biowitalnej kąpieli w jacuzzi oraz czasu relaksu w Strefie Wellness, możecie Państwo wybrać jeden z następujących masaży dla dwojga:

  • masaż balijski to jeden z najbardziej relaksujących masaży orientalnych oferowanych w Tao Tao SPA. Masaż balijski jest związany z tradycyjną medycyną chińską oraz ajurwedą, dzięki czemu wspomaga leczenie schorzeń układu ruchu, bólu ciała, bezsenności oraz zmęczenia. Orientalny masaż balijski to masaż relaksacyjny, siła ucisku dostosowywana jest do preferencji gościa. Masaż balijski jest masażem relaksacyjnym delikatnym, może być jednak wykonany także z większą siłą ucisku. Usprawnia przepływ krwi oraz limfy w organizmie, masaż balijski prowadzi do głębokiego odprężenia,
  • masaż tajski olejkowy to połączenie klasycznego masażu tajskiego z elementami relaksującymi oraz rozluźniającymi. Olejkowy masaż tajski jest wykonywany z wykorzystaniem rozgrzanych olejków.
  • Masaż ajurwedyjski ciepłymi olejami to silnie relaksujący masaż, do którego wykonania stosowane są rozgrzane olejki aromaterapeutyczne. Ajurwedyjski masaż olejkami aromatycznymi jest połączeniem tradycyjnego masażu relaksacyjnego z aromaterapią.

Masaż wykonywany jest jednocześnie w jednym gabinecie – VIP-roomie, w kameralnej atmosferze dostosowanej do preferencji – intymnej i romantycznej lub otoczeniu sprzyjającym rozmowie i wspólnemu spędzaniu czasu. Pakiet ten to niezapomniany czas dla każdej pary – czas pełny relaksu i wyciszenia.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa