Rytuał balijski

Relaksujące połączenie orientalnego masażu balijskiego z odżywczym peelingiem ciała.

Rytuał balijski

„Rytuał Balijski” to idealna propozycja dla osób, które potrzebują ukojenia i relaksu. Głęboko relaksacyjny pakiet zabiegów „Rytuał Balijski” zapewni Ci uczucie błogości i absolutnego odprężenia. 

Pierwszym elementem „Rytuału Balijskiego” jest głęboko relaksacyjny masaż balijski. Wykonywany przy użyciu rozgrzanego oleju kokosowego lub migdałowego masaż balijski wprowadzi Cię w stan odprężenia oraz pozwoli na regenerację ciała oraz spiętych mięśni. Wybierając „Rytuał Balijski” ponadto zaproponujemy Ci peeling naszego własnego wyrobu, w 100% home-made, wykonanego z naturalnych składników. Wysoka zawartość olejów roślinnych, o właściwościach złuszczających, zadba o to, aby Twoja skóra była głęboko nawilżona i jedwabiście gładka.

Wybierz relaksacyjny masaż balijski (60 lub 90 minut) w połączeniu z peelingiem ciała (30 minut) i osiągnij stan całkowitej relaksacji.

W skład „Rytuału Balijskiego” wchodzi:

  • orientalny masaż balijski (60 lub 90 minut),
  • odżywczy peeling ciała (kokos lub kawa) (30 minut).

Rekomendowany czas „Rytuału Balijskiego” podczas pierwszej wizyty to 120 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę "Rytuału Balijski" w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1,5h – 300 PLN
2h – 350 PLN

1,5h - 350 PLN
2h - 400 PLN

1,5h – 280 PLN
2h – 340 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 280 PLN
2h – 340 PLN

1,5h – 280 PLN
2h – 340 PLN

1,5h – 280 PLN
2h – 340 PLN

1,5h – 300 PLN
2h – 350 PLN

1,5h – 350 PLN
2h – 400 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po zabiegu - prosimy o informację przy zapisie.

Rytuał Balijski
- czego możesz się spodziewać?

„Rytuał Balijski” to kompleksowe połączenie balijskiego masażu całego ciała, z peelingiem ciała. 

W pierwszej kolejności zaprosimy Cię na orientalny masaż balijski (60 lub 90 minut – wedle Twojego wyboru). 

Masaż balijski to jeden z najbardziej relaksujących masaży orientalnych oferowanych w Tao Tao SPA. Masaż balijski jest związany z tradycyjną medycyną chińską oraz ajurwedą, dzięki czemu wspomaga leczenie schorzeń układu ruchu, bólu ciała, bezsenności oraz zmęczenia.

Orientalny masaż balijski to masaż relaksacyjny, siła ucisku dostosowywana jest do preferencji gościa. Masaż balijski jest masażem relaksacyjnym delikatnym, może być jednak wykonany także z większą siłą ucisku. Usprawnia przepływ krwi oraz limfy w organizmie, masaż balijski prowadzi do głębokiego odprężenia.

Następnie nasze balijskie masażystki, przejdą do peelingu ciała (około 30 minut). Odżywczy peeling ciała to rewelacyjny zabieg złuszczający martwe komórki naskórka oraz pobudzający jego odnowę. Wybierz „Odżywczy Peeling Ciała” z wykorzystaniem jednym z naszych naturalnych peelingów przygotowanych zgodnie z indonezyjską recepturą (kawa, kokos lub peeling sezonowy).

Po zabiegach zachęcamy do skorzystania z prysznica oraz skosztowania tajskiej herbatki.

Cały rytuał przebiega w atmosferze, która pozwoli Ci na chwilowe wyłączenie się od świata zewnętrznego i uzyskanie stanu błogiego relaksu. Światło świec, relaksacyjna muzyka oraz unoszący się zapach eterycznych olejków… Musisz tego spróbować.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Masaż Balijski ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 12

Tagi : masaż balijski Ursynów, masaże tajskie Warszawa, masaż Mokotów, masaż Konstancin, masaż Radom, masaż Józefów

Tao Tao Spa