Rytuał tajski

Doskonałe połączenie klasycznego lub olejkowego masażu tajskiego ciała z tajską refleksologią stóp.

Rytuał tajski

„Rytuał Tajski” to pakiet rekomendowany tym, którzy poszukują ukojenia dla swoich spiętych mięśni oraz obolałych części ciała. „Rytuał Tajski” sprawi, że wyzbędziesz się uciążliwego bólu pleców lub mięśni i otrzymasz zastrzyk nowej energii.

„Rytuał Tajski” rozpoczyna się od masażu tajskiego (klasyczny masaż tajski lub masaż tajski olejkowy – do wyboru). Masaż tajski składa się przede wszystkim z elementów rozciągania oraz rozmasowywania i uciskania. Dzięki elementom rozciągania podczas masażu tajskiego Twoje mięśnie nie tylko nabiorą elastyczności, ale i zostaną rozluźnione. Dodatkowym elementem „Rytuału Tajskiego” jest refleksologia stóp, czyli masaż tajski stóp.  Orientalny masaż tajski stóp to masaż głęboko relaksujący, nastawiony na zmniejszenie napięcia mięśni stóp oraz nóg.

Wybierz klasyczny lub olejkowy masaż tajski (60 lub 90 minut) w połączeniu z refleksologią stóp (30 minut) i daj wytchnienie swojemu ciału. 

W skład „Rytuału Tajskiego” wchodzi:

  • masaż tajski klasyczny lub olejkowy (60 lub 90 minut),
  • tajska refleksologia stóp (tajski masaż stóp i dolnej partii nóg) (30 minut).

Rekomendowany czas „Rytuału Tajskiego” podczas pierwszej wizyty to 120 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę "Rytuału Tajskiego" w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1,5h – 340 PLN
2h – 410 PLN

1,5h – 350 PLN
2h - 420 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 320 PLN
2h – 380 PLN

1,5h – 340 PLN
2h – 410 PLN

1,5h – 350 PLN
2h – 420 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Rytuał Tajski
- czego możesz się spodziewać?

„Rytuał Tajski” to kompleksowe połączenie tajskiego masażu całego ciała, z refleksologią stóp. 

W pierwszej kolejności zaprosimy Cię na olejkowy lub klasyczny masaż tajski (60 lub 90 minut – wedle Twojego wyboru). Klasyczny masaż tajski (tradycyjny) należy do masaży orientalnych i jest typem masażu głębokiego. Obejmuje całe ciało (bez okolic intymnych). Tuż przed masażem zostaniecie Państwo poproszeni o założenie luźnego, tradycyjnego stroju do masażu tajskiego. Do tego masażu nie wykorzystujemy żadnego olejku. 

W pierwszej kolejności masażystka wskaże łóżko, na które należy położyć się w pozycji na brzuchu. Potem masażystka przystąpi do masażu tajskiego, masując kolejno stopy, nogi, plecy, ramiona, ręce, szyję i głowę. Później zostaniesz poproszona o zmianę pozycji na plecy, gdzie analogicznie będą masowane stopy, nogi, ramiona, ręce, twarz i głowa.

Masaż tajski ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z klasycznego masażu tajskiego. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że klasyczny masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała.

Następnie -nasze balijskie masażystki, przejdą do masażu stóp (około 30 minut). Po zabiegach zachęcamy do skorzystania z prysznica oraz skosztowania tajskiej herbatki.

Cały rytuał przebiega w atmosferze, która pozwoli Ci na chwilowe wyłączenie się od świata zewnętrznego i uzyskanie stanu błogiego relaksu. Światło świec, relaksacyjna muzyka oraz unoszący się zapach eterycznych olejków… Musisz tego spróbować.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa