Relaksacyjny Masaż Tajski z Olejkiem Pomarańczowym

Relaksacyjny masaż tajski z wykorzystaniem aromaterapeutycznych olejków z pomarańczy – rozluźniający masaż relaksacyjny przy użyciu drogocennych olejków pomarańczowych.

Relaksacyjny Masaż Tajski z Olejkiem Pomarańczowym

Tajski relaksacyjny masaż olejkiem z pomarańczy to połączenie masażu tajskiego olejkowego z aromaterapią. Do tego masażu wykorzystywany jest olejek pomarańczowy, który w połączeniu z tajskimi technikami masażu wprawi Cię w stan głębokiego odprężenia. 

Podczas tajskiego masażu relaksacyjnego olejkiem z pomarańczy wykorzystywane są relaksacyjne techniki masażu tajskiego olejkowego – ugniatanie, rozciąganie, dynamiczne i głębokie ruchy mające przynieść ulgę spiętym mięśniom i punktom Twojego ciała. Jednocześnie podczas tego masażu wykorzystywany jest aromaterapeutyczny olejek pomarańczowy, który wprawi Cię w stan głębokiej relaksacji i odpoczynku. 

Masaż tajski relaksacyjny olejkiem z pomarańczy to masaż całego ciała, bez okolic intymnych. Podczas tego masażu skupiamy się na najbardziej spiętych partiach ciała, które są rozmasowywane przez terapeutkę przy użyciu ciepłego olejku pomarańczowego

W szczególności, masażystki pracują nad spiętymi mięśniami i punktami okolic pleców, karku, szyi, łydek oraz stóp. Masaż jest dynamiczny i głęboki, dzięki czemu przynosi oczekiwane rezultaty. 

Połączenie technik masażu tajskiego z właściwościami drogocennego olejku pomarańczowego nie tylko przyniesie ulgę Twoim mięśniom, ale i odżywi oraz ujędrni Twoją skórę zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Ten typ masażu tajskiego ma właściwości silnie relaksacyjne i rewitalizujące, a także regeneracyjne dla Twojego zmęczonego ciała i organizmu.

Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę to 60 minut – pozwoli to rozluźnić wszystkie napięte mięśnie w Twoim ciele.

Sprawdź cenę tajskiego masażu relaksacyjnego olejkiem pomarańczowym w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 320 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 320 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 320 PLN

1h - 210 PLN
1,5h - 270 PLN
2h - 320 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Tajski masaż relaksacyjny olejkiem z pomarańczy. Czego możesz się spodziewać?

Masaż tajski relaksacyjny olejkiem z pomarańczy należy do grupy masaży tajskich, relaksacyjnych, głębokich i intensywnych. Tajski masaż relaksacyjny olejkiem z pomarańczy nastawiony jest na rozmasowanie wszystkich spiętych mięśni Twojego ciała przy użyciu aromaterapeutycznego olejku pomarańczowego.

Masaż początkowo będzie wykonywany na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku pomarańczowego, masując kolejno tylnią oraz przednią część ciała. 

Relaksacyjny masaż tajski olejkiem z pomarańczy ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z masażu tajskiego relaksacyjnego. Nasze doświadczone terapeutki dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że masaż tajski będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu tajskiego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. 

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Szukasz: masaż prezent, voucher podarunkowy masaż, Warszawa masaż prezent, voucher na masaż prezent, SPA prezent na święta, dobry prezent na święta, Warszawa prezent na święta, masaż tajski prezent, masaż balijski prezent, masaż w prezencie, voucher do SPA na prezent, Prezent Święta Warszawa, prezent dla kobiety, masaż Mokotów, masaż na Mokotowie, Mokotów masaż, masaż balijski Mokotów, masaż tajski Mokotów, masaż Narbutta, masaż Konstancin, masaż w Konstancinie, masaż tajski Konstancin, masaż balijski Konstancin.

Znajdziesz u nas również: masaż tajski Warszawa, tajski masaż w Warszawie, tajski masaż na Ursynowie, masaż tajski Ursynów, thai Massage in Warsaw, thai Massage Ursynów, refleksologia Warszawa, refleksologia Ursynów, masaż stóp Warszawa, masaż dla dwojga, masaż dla par w Warszawie, masaż dla Dwojga Warszawa, masaż tajski wyszczuplający, masaż slim, masaż na Ursynowie, masaż tajski relaksujący, tajski masaż regenerujący, masaż tajski kamieniami, masaż świecą, masaż twarzy, masaż antycellulitowy, masaż na ból pleców, Grodzisk Mazowiecki Masaż, masaż Grodzisk Mazowiecki, masaż w Grodzisku, Grodzisk masaż, masaż w Radomiu, masaż Radom, masaż Łódź, masaże Łódź, masaż balijski Łódź, masaże w Łodzi, masaż w Łodzi, SPA Łodz, masaż we dwoje Lodz, kobido Łódź, Lodz masaże, tajski masaż Łódź, masaże tajskie Łódź, masaze tajskie w Lodzi, masaż Krakow, masaże Krakow, masaż balijski Krakow, masaże w Krakowie, masaż w Krakowie, SPA Krakow, masaż we dwoje Krakow, kobido Krakow, Krakow masaże, tajski masaż Krakow, masaże tajskie Krakow, masaze tajskie w Krakowie.

Tao Tao Spa