Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Relaksacyjny masaż z wykorzystaniem aromaterapeutycznych olejków – rozluźniający masaż relaksacyjny przy użyciu drogocennych olejków mango, pomarańczowego lub wanilia-kokos.

Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Relaksacyjny masaż z aromaterapią to połączenie masażu relaksacyjnego z aromaterapią. Do tego masażu wykorzystywany jest jeden z następujących olejków: olejek pomarańczowy, mango lub wanilia – kokos.

Podczas masażu relaksacyjnego z aromaterapią wykorzystywane są relaksacyjne techniki masażu tajskiego olejkowego – ugniatanie, rozciąganie, dynamiczne i głębokie ruchy mające przynieść ulgę spiętym mięśniom i punktom Twojego ciała. Jednocześnie podczas tego masażu wykorzystywany jest aromaterapeutyczny olejek, który wprawi Cię w stan głębokiej relaksacji i odpoczynku. Do wyboru: olejek pomarańczowy, olejek mango lub olejek wanilia – kokos.

Masaż relaksacyjny to masaż całego ciała, bez okolic intymnych. Podczas tego masażu skupiamy się na najbardziej spiętych partiach ciała, które są rozmasowywane przez terapeutkę przy użyciu ciepłego olejku aromatycznego

W szczególności, masażystki pracują nad spiętymi mięśniami i punktami okolic pleców, karku, szyi, łydek oraz stóp. Masaż jest dynamiczny i głęboki, dzięki czemu przynosi oczekiwane rezultaty. 

Połączenie technik masażu tajskiego z właściwościami drogocennego olejku aromaterapeutycznego nie tylko przyniesie ulgę Twoim mięśniom, ale i odżywi oraz ujędrni Twoją skórę zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Ten typ masażu tajskiego ma właściwości silnie relaksacyjne i rewitalizujące, a także regeneracyjne dla Twojego zmęczonego ciała i organizmu.

Rekomendowany czas trwania masażu na pierwszą wizytę to 60 minut – pozwoli to rozluźnić wszystkie napięte mięśnie w Twoim ciele.

Sprawdź cenę masażu relaksacyjnego z aromaterapią w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

1h - 230 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 340 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 220 PLN
1,5h - 280 PLN
2h - 330 PLN

1h - 230 PLN
1,5h - 290 PLN
2h - 340 PLN

1h - 250 PLN
1,5h - 320 PLN
2h - 380 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Masaż relaksacyjny olejkiem z aromaterapią. Czego możesz się spodziewać?

Masaż relaksacyjny z aromaterapią należy do grupy masaży tajskich, relaksacyjnych, głębokich i intensywnych. Masaż relaksacyjny z aromaterapią nastawiony jest na rozmasowanie wszystkich spiętych mięśni Twojego ciała przy użyciu aromaterapeutycznego olejku.

Masaż początkowo będzie wykonywany na sucho, co ma na celu przyzwyczajenie ciała do dotyku. Dalej masażystka przystąpi do masażu z wykorzystaniem ciepłego olejku, masując kolejno tylnią oraz przednią część ciała. 

Relaksacyjny masaż z aromaterapią ma silne właściwości lecznicze oraz pro-zdrowotne. Niezależnie od wieku oraz swojej sprawności fizycznej możesz skorzystać z masażu relaksacyjnego. Nasze doświadczone mistrzynie masażu dobiorą siłę ucisku do Twoich preferencji, sprawiając, że masaż będzie dla Ciebie doświadczeniem, do którego chętnie wrócisz. Terapeutka dostosuje swoją technikę masażu relaksacyjnego oraz siłę odpowiednio do Twojego ciała. 

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa