Masaż tajski stóp (refleksologia)

Masaż częściowy ciała obejmujący stopy oraz dolną partię nóg. 

Masaż tajski stóp (refleksologia)

Refleksologia stóp to nic innego jak tajski masaż stóp i nóg. Ten masaż (tajski masaż stóp) to jeden z najpopularniejszych i najstarszych masaży świata. W naszych balijskich SPA tajski masaż stóp może być wykonywany również przy użyciu drewnianych patyczków przeznaczonych do refleksologii stóp.

Refleksologia stóp (masaż tajski stóp) to masaż częściowy ciała obejmujący stopy oraz dolną partię nóg. Obszar masażu obejmuje stopy oraz dolną partię nóg i jest wykonywany dłońmi lub specjalnymi, drewnianymi patyczkami. Zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, na stopach znajdują się receptory, które są połączone włóknami nerwowymi z narządami wewnętrznymi.

Dzięki temu, uciskając odpowiednie punkty na stopach, oddziałujemy na cały organizm. Śmiało można stwierdzić, że masaż stóp to kompleksowa terapia, mająca zbawienne działanie na całe ciało. Refleksologia świetnie sprawdza się przy dolegliwościach tzw. ciężkich stóporaz skłonnościach do obrzęków.

Masaż ten rozluźnia całe ciało, pomaga pozbyć się napięć nerwowych, toksyn z organizmu, pobudza przepływ krwi, limfy i poprawia jakość snu. Refleksologia stóp w Tao Tao SPA przeprowadzana jest w pozycji leżącej, w specjalnym luźnym stroju.

Orientalny masaż tajski stóp to masaż głęboko relaksujący, nastawiony na zmniejszenie napięcia mięśni stóp. 

Rekomendowany czas masażu podczas pierwszej wizyty to 60 minut. Pozwoli to rozluźnić wszystkie Twoje spięte mięśnie i pozbyć się doskwierającego bólu.

Sprawdź cenę tajskiego masażu stóp w wybranej przez Ciebie lokalizacji.

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h – 150 PLN
1h – 220 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 130 PLN
1h - 190 PLN

0,5h - 140 PLN
1h - 200 PLN

0,5h - 150 PLN
1h - 220 PLN

Cena zawiera godzinny pobyt w strefie wellness z możliwością skorzystania z basenu oraz saun po masażu - prosimy o informację przy zapisie.

Tajski Masaż Stóp (Refleksologia Stóp)
- czego możesz się spodziewać?

Tajski Masaż Stóp (refleksologia) należy do masaży częściowych. Obejmuje stopy oraz dolną partię nóg.

W pierwszej kolejności zostaniecie Państwo poproszeni o założenie luźnego, tradycyjnego stroju do masażu tajskiego. Masażystka wskaże łóżko, na które należy położyć się w pozycji na pleach. Następnie masażystka przystąpi do masażu stóp z wykorzystaniem własnych dłoni i palców lub na życzenie klienta – przy użyciu specjalnego drewnianego patyczka.  Zarówno przed jak i po masażu jest możliwość wzięcia prysznica. 

Oferowany w Tao Tao SPA orientalny masaż tajski stóp to masaż głęboko relaksujący, nastawiony na zmniejszenie napięcia mięśni stóp. Masaż Tajski Stóp polecamy w szczególności wszystkim żyjącym w permanentnym stresie, zmęczonych szarą codziennością, pracujących przy biurku lub w niewygodnej pozycji, a także tym, którzy po prostu preferują masaże częściowe ciała, tj. masaż stóp.

Vouchery podarunkowe

Wiem jak trudno dobrać jest odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby. W naszych balijskich SPA możesz nabyć vouchery podarunkowe na wybrany zabieg bądź masaż lub voucher kwotowy. Każdy voucher podarunkowy zakupiony w naszych balijskich SPA zapakowany jest w elegancka kopertę ozdobną. Nasze vouchery sprawdzą się idealnie jako prezent. 

Każdy voucher podarunkowy możesz również zamówić elektronicznie przez nasz sklep online. W takim przypadku swój voucher podarunkowy otrzymasz w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Przejdź do naszego sklepu online

Możesz skorzystać z naszego intuicyjnego sklepu internetowego. Złóż swoje zamówienie online już teraz i umów się na wizytę w Tao Tao SPA.

Tao Tao Spa