masaż wyszczuplający 2

Tajski masaż wyszczuplający – efekty

Jak pozbyć się nadwagi i zbędnej tkanki tłuszczowej? Istnieje sprawdzona metoda, która przyjechała do nas z Tajlandii, dzięki której możliwa jest utrata nadmiernych kilogramów oraz cellulitu. Chodzi o tajski masaż wyszczuplający, będący zręczną techniką manualną, która nie tylko odpręża, ale także pobudza procesy metaboliczne. Masaż odchudzający ma na celu normalizację krążenia płynów w organizmie, ponieważ zachwianie równowagi wodnej w głębokich warstwach skóry powoduje zmiany w składzie tkankowym. A także spowolnienie przepływu limfy i przepływu krwi oraz utratę elastyczności skóry i pojawienie się cellulitu. Cała procedura wyszczuplająca stanowi połączenie masażu tajskiego, olejków eterycznych i bańki chińskiej.

Tajski masaż wyszczuplający – czym jest?

Jaki jest jego sekret tajskiego masażu wyszczuplającego? Jest on wykonywany w wyjątkowej atmosferze i energii. W zręcznych rękach masażysty, który pewnymi ruchami intensywnie masuje każdy problematyczny obszar. Podczas masażu wyszczuplającego stosowana jest specjalna technika, w której rozciąga się całe ciało od czubków palców po głowę. Ale nacisk kładziony jest na wskazane obszary wymagające wymodelowania i rozbicia tkanki tłuszczowej. Podczas sesji osoba masowana nie powinna odczuwać bólu. Masaż tajski aktywnie wpływa na system drenażu limfatycznego, łagodząc obrzęki tkanek, pomagając w eliminacji toksyn. Występuje regulacja metabolizmu tłuszczów, rozszczepianie i wydalanie istniejących złogów tłuszczowych, zwiększenie elastyczności skóry, poprawa napięcia mięśniowego. Podczas masażu mięśnie otrzymują kolosalne obciążenie, które można porównać do zintensyfikowanego treningu fitness.

Tajski masaż wyszczuplający – efekty

 • Utrata masy ciała i redukcja tkanki tłuszczowej.
 • Usuwanie nadmiaru płynu z tkanek. Wraz z nim wychodzą produkty rozpadu złogów tłuszczu.
 • Poprawiony koloryt skóry.Takiego efektu nie da się osiągnąć na siłowni, dlatego w fazie aktywnego odchudzania zaleca się wykonanie masażu tajskiego wyszczuplającego w celu przyspieszenia tego procesu.
 • Poprawa krążenia naczyń włosowatych, co zwiększa napięcie mięśni i dostarcza im dostateczną ilość tlenu.
 • Zmniejszenie wiotkości skóry, zwiększona elastyczność i napięcie skóry.
 • Usunięcie zatorów w tkankach, umożliwiając im prawidłową pracę. Po sesjach nie będzie już odczuwany dyskomfort podczas uprawiania sportu, ruchy staną się lekkie, a ciało elastyczne.
 • Dodatkowy efekt zapewniają olejki eteryczne, które służą do masażu. Zawierają naturalne składniki, które przyspieszają metabolizm w tkankach i rozpad podskórnej tkanki tłuszczowej.
 • Stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny.
 • Likwidacja cellulitu i rozstępów.
 • Wzmocnienie ścian żylnych, lepsze napięcie mięśni.
 • Poprawa komfortu psychicznego.

masaż wyszczuplający

Bańka chińska, jako element tajskiego masażu wyszczuplającego

Celem masażu bańką chińską jest przyłożenie podciśnienia do receptorów skóry, podczas gdy następuje znaczny przypływ krwi do tkanek. W takim momencie dochodzi do zniszczenia podskórnej tkanki tłuszczowej, poprawia się również krążenie limfy, krwi i płynu śródmiąższowego. Ponadto procesy metaboliczne, regeneracyjne i immunologiczne w tkankach są przyspieszane, co z kolei prowadzi do wzrostu odporności. Masaż bańką chińską to bezpieczny sposób na pozbycie się cellulitu oraz wspomaganie procesu odchudzania.

Pod wpływem takiej terapii próżniowej zwiększa się wydzielnicza praca gruczołów łojowych i potowych, za pomocą, których usuwane są z organizmu sole, mocznik, toksyny i aceton. Dodatkowo zmniejsza się obrzęk tkanek, poprawia się odżywienie i oddychanie skóry. Masaż silikonowymi bańkami ma również korzystny wpływ na aparat mięśniowy masowanego obszaru. Poprawia to nie tylko funkcję kurczliwą mięśni, ale także ruchomość aparatu więzadłowego. Po terapii próżniowej skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej elastyczna.

Cechy tajskiego masażu wyszczuplającego

Każdy rodzaj masażu tajskiego, od masażu brzucha po złożony zabieg na całe ciało ma na celu zharmonizowanie w człowieku tego, co wewnętrzne i zewnętrzne, emocji i myśli, piękna i zdrowia. Jeśli celem jest uzyskanie pięknej wysmukłej sylwetki, to szczególną uwagę zwraca się na techniki zwiększające przepływ limfy, pobudzające krążenie krwi, zwiększające elastyczność skóry oraz nasycające jej tlenem. Przyspieszenie procesów metabolicznych, usuwanie nadmiaru wody z tkanek oraz redukcja obrzęków pozwolą zauważyć efekt utraty wagi.

A potężne odprężające działanie masażu tajskiego doprowadzi do spokojnego, miarowego rytmu życia. Utrata wagi przy tajskim masażu wyszczuplającym następuje naturalnie.Tłuszcz spala się pod wpływem dużego obciążenia podczas masażu ciała w połączeniu z olejkami eterycznymi. Jednocześnie skóra doświadcza korzystnego działania. Nie wiotczeje w wyniku utraty wagi, ale staje się jędrna i elastyczna. To osoba poddająca się masażowi, wybiera, które partie ciała będą masowane, najczęściej dotyczy to brzucha, ud i pośladków. Najlepsze efekty są uzyskiwane przy regularnym poddawaniu się tajskiemu masażowi wyszczuplającemu.

Po tajskim masażu wyszczuplającym napięta, gładka i jędrna skóra stanie się nową rzeczywistością. Ponadto zabieg pomaga wzmocnić ściany naczyń krwionośnych, zlikwidować obrzęki, usunąć toksyny z organizmu, wzmocnić mięśnie, poprawić sen, zmniejszyć stres i napięcie. Masaż brzucha lub innego obszaru problemowego jest nie tylko skuteczny, ale także przyjemny. Relaksująca muzyka, słabe oświetlenie, odpowiednio dobrane aromaty i pyszna herbata po masażu to ważny element filozofii Wschodu, zgodnie, z którą stan emocjonalny człowieka, podobnie jak fizyczny, wymaga aktywnego dopracowania.

Technika tajskiego masażu wyszczuplającego polega na głębokim i intensywnym uciskaniu tkanek, skóra jest rozmasowywana i dobrze nawilżana, co pozwala osiągnąć doskonałe efekty wyszczuplające. Masaż to także oklepywaniu wybranej części ciała, prowadzące do rozbicia tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą.

Tao Tao Spa